Skocz do zawartości
Forum

preejakultat


Rekomendowane odpowiedzi

Razem z moim chłopakiem uprawialiśmy petting. On poprawił się przez majtki, nie miał wytrysku lecz preejakulat. Czy przez majtki mogły przedostać się plemniki z tego preejakultatu, które po wprowadzeniu palca do pochwy mogły mnie zapłodnić? Czy preejakultat który był 'dotykany' przez bielizne, mógł zostać przeniesiony na palce? Jestem dziewicą, było to podczas miesiączki w zasadzie w 4 dniu, przez nastepne 3 dni miałam nadal krwawienia, lecz już mniej obfite (jak zawsze pod koniec miesiączki). Proszę o odpowiedź bo się bardzo boję.

Odnośnik do komentarza
Gość oj tam oj tam

Teoretycznie nie, ale przecież już od starozytności boginie rodziły mesjaszy i herosów w sposób niepokalany, a jakaś lasia podobno niedawno nawet zaciążyła po kąpieli w egipskim basenie publicznym, tak więc wszystko przed tobą.

Odnośnik do komentarza
Gość zaałamanaaa

Podejrzałam twój profil: Kobieta, 16 lat,

Sorry, ale 16 lat to jeszcze nie kobieta, choć może biologicznie może być matką. Jednak psychicznie daleko do tego. I ten twój żenujący poziom nieuświadomienia wyraźnie to demonstruje. Najpierw się uczy o seksie i jegom konsekwencjach, a dopiero potem go robi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...