Skocz do zawartości
Forum

Kwas foliowy i testy owulacyjne a zapłodnienie


Gość Katarzyna84

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Katarzyna84

Witam. Mam 26 lat, 29-30dniowe cykle, regularne. W listopadzie 2010 odstawiłam tabletki antykoncepcyjne. Od tego czasu współżyję często i zawsze do końca gdyż bardzo chce być w ciąży. Z wyliczeń wiem że moje dni płodne wypadały o 13-18 dnia cyklu, zawsze wtedy się kochaliśmy ( także w niepłodne) i niestety nic z tego. Używam dodatkowo testów owulacyjnych, odczuwam ból owulacyjny, sprawdzam szyjkę. Od ostatniego cyklu szyjka jest cały czas wysoko i rozpulchniona, piersi bez zmian, przed okresem nie puchną, nie bolą. Zażywam już 3 m-c Kwas Foliowy, ostatnio C*** i O***. Dbam o to aby po stosunku unieść biodra aby plemniczki nie wypływały. Badania krwi ok, ogólny stan zdrowia też. Co jeszcze zrobić? Co jest nie tak? Proszę o odpowiedź. Ostatnia miesiączka 2.02 (5dni) stosunek 5, 6, 11, 15 i napewno będzie wyliczony na owulacje 17 lutego. Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży???

Odnośnik do komentarza

Może stres związany z pragnieniem dziecka powoduje coś zupełnie odwrotnego, czyli problemy z zajściem w ciążę. Powinnaś troszkę zwolnić i się uspokoić. A czy lekarz zlecał badania np. tarczycy? A czy Twój partner się przebadał? Zawsze warto wszystko sprawdzić. Przede wszystkim jednak musisz pamiętać, że pozytywne nastawienie i zero stresu jest tu kluczowe.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...