Skocz do zawartości
Forum

Stosunek a odstawienie tabletek antykoncepcyjnych


Gość c...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam odstawiłam tabletki antykoncepcyjne 26 kwietnia -dostałam krwawienie z odestawienia (2 maja), potem 15 maj krwawienie normalne po odstawieniu tabletek nie współzylam a okres nadal sie nie pojawia ...pytanie jak wyliczyc kiedy powinien byc? jak sie odstawi tabletki zwykle mialam regularny co 28-dni ?czy mam powody do niepokoju?Czy na podstawie mojego opisu mozna wykluczyc ciaze ?O odp prosze ginekologa dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Gość Wróblica

Cykl po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych może być rozregulowany. Jest to dosyć częste u kobiet. Poczekaj spokojnie na miesiączkę, a jeśli nie będzie się pojawiać to wybierz się do lekarza ginekologa. Ciążę można wykluczyć, ale jeśli chcesz mieć pewność to zrób test ciążowy. Po takim czasie już będzie wiarygodny.

Odnośnik do komentarza

Dzieki bardzo za odp. tak zrobie ,...poczekam jeszcze miesiac ...potem sie skonsultuje z lekarzem ...pytalam dlatego ze pierwszy raz cykl mam tak rozlegulowany moze za to ze zmiemilam na inne tabletki ...choc zawsze postepowalam zgodnie z wskazuwkami lekarza i nigdy nie przerywalamn antykoncepcji w polowie opakowania a mimo wszystko cykl sie rozlegulowal ,ale przynajmniej mmie uspokoilscie mnie troche ze to normalne reakcje organizmu ,wiec dam organizmowi czas.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...