Skocz do zawartości
Forum

Wczesna miesiączka


Gość madzia3180

Rekomendowane odpowiedzi

Gość madzia3180

Witam,nie stosuję żadnej antykoncpecji...ze Swoim partnerem kochamy się w dni płodne i nie płodne gdyż staramy się o dziecko,miesiączki mam regularne i trwają 5 dni , w tym miesiąc dostałam okres 4 dnie wcześniej ( żadnych objawów że ma przyjść ) i trwała dwa dni nie była bardzo obfita i towarzyszyły mi przy tym zawroty głowy a dzisiaj średni mi spakują papierosy...co może być pzyczyną takiej miesiączki ( okres powinnam mieć 16 lutego a dostałam własnie 12 lutego i juz mi skoczyl wieczorem drugiego dnia :) prosze o odpowiedziec

Odnośnik do komentarza

Być może to wcale nie był okres a plamienie implantacyjne świadczące o zapłodnieniu. Powinnaś zrezygnować z papierosów. Zrób test ciążowy lub badanie bHCG, aby się upewnić. Dobrym pomysłem byłaby również wizyta u lekarza.

Odnośnik do komentarza

Hej ja tez mam problem powinnam dostać miesiączkę 10.08 tego miesiąca a dostałam 2.08... I mam po 3 lub 4 dni... Jak nigdy nie bolały mnie piersi przed miesiączką to bolą zaczely mnie boleć trzy tygodnie przed spodziewaną miesiączka i strasznie podbrzusze tez przed miesiączka i trz się staramy z partnerem o dziecko... Proszę pomóc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...