Skocz do zawartości
Forum

Biały i rozciągliwy śluz


Gość madzik11822

Rekomendowane odpowiedzi

Gość madzik11822

ostatnio 4 dni temu uprawialismy peting z chlopakiem. rece mial czyste tzn nie byly od spermy a jesli dotykal penisa to mial je suche.. teraz jednak boje sie ze moglam zajsc w ciaze.. mialam dzisiaj dziwny leciutki bol raz w jednym jajniku raz w drugim a wczoraj kiedy szykowalam sie do kapieli zauwazylam na majtkach strasznie duzo przezroczystego i bialego oraz rozciagliwego sluzu.. co to moze oznaczac? prosze o szybka odpowiedz

Odnośnik do komentarza

A który masz dzień cyklu? Taki biały śluz często pojawia się przy owulacji. Jeśli masz teraz owulację, tzn, że masz dni płodne, więc jeśli Twój chłopak miał na palcach nawet śladowe ilości spermy to mogło to doprowadzić do zapłodnienia przy penetracji pochwy tą ręką.

Odnośnik do komentarza
Gość madzik11822

a teraz jeszcze przypomnialam sobie ze jak mial wytrysk to to ja lezalam obok niego i nic z tej spermy nie dotknelo nawet okolic mojej pochwy.. szybko poszlam umyc reke i juz byl koniec..
a swoja reko niczego u siebie nie dotykalam w okolicach intymnych.

Odnośnik do komentarza
Gość madzik11822

a teraz nie moge juz przestac o tym myslec.. caly czas mam glowie to ze moge byc w ciazy.. juz nawet wydaje mi sie ze przytylam.. a to nie mozliwe bo nawet jesli jestem w ciazy to tak szybko sie nie dostaje brzuszka.. nie wiem co mam robic..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...