Skocz do zawartości
Forum

Przerwanie błony dziewiczej


Gość Mary4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pewien problem. A mianowicie jestem lesbijką i nigdy nie współżyłam z chłopakiem. Dlatego też gdy rozpoczęłam współżycie z dziewczyną nie spodziewałam się bólu, krwawienia ani nic z tych rzeczy. Raczej ciężko było mi uwierzyć żeby palcami przerwać błonę dziewiczą (analogicznie sytuacja z używaniem tamponów). Przy pierwszym razie czułam lekki ból, ale tak jak się spodziewałam krwawienia nie było. Miałam wtedy 19 lat, i od tego pierwszego razu przez następne 2 lata uprawiałam seks jeszcze jakieś kilka-kilkanaście razy. Mój problem polega na tym, że po tych dwóch latach najnormalniej w świecie znów współżyłam z dziewczyną i tym razem zaczęłam krwawić po stosunku (nie używamy żadnych zabawek, chodzi tylko o penetrację palcami). Odczułam minimalny ból, następnego dnia byłam też trochę obolała. Początkowo pomyślałam, że to miesiączka, bo czekałam już na okres. Jednak byłam tylko pokrwawiona trochę przy stosunku i krwawienie utrzymywało się tylko jakieś parę godzin po(nie było zbyt wielkie). Później ustało i dopiero po 3-4 dniach dostałam okres, normalny jak zawsze. Moje pytanie brzmi - czy jest możliwe żeby palcami przerwać błonę dziewiczą i jeśli tak, to czy mogło dopiero nastąpić to po którymś z kolei razie? Czy po prostu mam coś z okresem i zaczęło się delikatne plamienie po czym po tych 3-4 dniach dopiero normalnie dalej miałam miesiączkę(dodam, że nigdy tak nie miałam, żeby mieć jakieś plamienia a później okres)? Proszę o odpowiedź, bardzo mnie to nurtuje. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...