Skocz do zawartości
Forum

Ryzyko ciąży w wyniku zastosowania antykoncepcji awaryjnej


Gość f...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moje ostanie trzy cykle trwaly 33, 29 i 30 dni. Oststnia miesiaczka wystapila 6 maja. W nocy z 15 na 16 maja odbylam bardzo krotki stosunek. Pierwsza, trwajaca minute penetracja odbyla sie bez zabezpieczenie, pozniej zasnosowana zostala prezerwatywa. Partner nie osiagnal wytrysku w ogole. 15 godzin po zdarzeniu przyjelam Plan B. 22 Maja, 6 dni po przyjeciu tabletek, dostalam slabego krwawienia, ktore utrzymalo sie przez dwa dni, pozniej przeszlo w plamienie, ktore stopniowo zanika. Do dzis (29 mama) wydzielina jest momentami zabarwiona na rozowo. Wykonany wczoraj test ciazowy o czulosc 25mIU/ml dal wynik negatywny. Jaka jest w tym przypadku szansa na ciaze?

Odnośnik do komentarza

Witam. 26.06 miałam okres, trwał około 5 dni. 05.07 współżyłam bez zabezpieczenia (bez wytrysku) a 06.07 zażyłam EllaOne. Moje pytanie brzmi czy jest szansa na ciążę i czy były to dni niepłodne ? Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

jeśli wzięłaś tabletkę po to ciążę bym wykluczyła. Co do dni płodnych....nie da się tego stwierdzić bo się ich nie wylicza a wyznacza. Jeśli sama masz z tym problem kup sobie tester na ślinę, jest wielokrotnego użytku. Z własnego doświadczenia polecam Afrodytę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...