Skocz do zawartości
Forum

Stosunek przerywany i prezerwatywa a możliwość ciąży


Gość d...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 21 lat, od dwóch lat mam stałego partnera, stosujemy stosunek przerywany i prezderwatywę. Mój ostatni okres spóźniał się 2 tyg, kiedy go dostałam od razu umówiłam się do ginekologa. Zbadał mnie, i dostałam od niego skierowanie na usg (nigdy wcześniej takiego skierowania nie dostawałam). Dodam, że podczas stosunku mam bardzo mocne bóle, i ogołem gorsze samopoczucie.. Dodam że moja mama miała raka jajników w wieku 31 lat. Proszę o pomoc! Oszaleję.

Odnośnik do komentarza
Gość Magnuśka

SPokojnie zrób USG i staraj nie stresować na zapas. Może to jakieś zaburzenia hormonalne, jesteś jeszcze młoda, więc jest to bardzo prawdopodobne. A ból podczas stosunku wcale nie musi oznaczać od razu raka jajnika. Dobrze, że udałaś się do lekarza, bo tu przez forum zbyt dużo Ci nie pomożemy, możemy tylko wspierać. Zatem zaufaj lekarzowi i wykonaj badania, które po rozpoczęciu współzycia powinno się wykonywać regularnie.

Odnośnik do komentarza

Witam. Niecaly miesiac temu odstawilam sylvie20.pare dni po odstwieniu zaczal bolec jajnik i wydobywa sie zolta wydzielinabz pochwy.czy moge byc w ciazy?okres mialam30lipca, a stosunek odbyl sie9 sierpnia.byl on przerywany z prezerwatywa, nic sie z nia nie stalo.bylam u ginekologa19sierpnia, na jajniku nic nie widzi, powiedzial ze niedlugo bedzie miesiaczka, wspominal ze widzi endometrium i ze cos w nim jest.robil nornalne usg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...