Skocz do zawartości
Forum

Różny wynik testów ciążowych


Gość Lotha

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak to możliwe, że test wykonany (co prawda w godzinach wieczornych) po jakiś 2 tygodni od stosunku (z prezerwatywą ale w dni płodne) pokazał mi wyraźne 2 kreski a w kolejny dzień 3 testy robione o podobnej godzinie pokazują tylko jedną i ani śladu drugiej, nawet delikatnego zarysu... ?? czy z dnia na dzień mógł tak spaść poziom tego hormonu u mnie że te 3 testy negatywne się pomyliły czy jednak poziom tego hormonu z dnia na dzień powinien wzrastać? pierwsze test wykonałam w czwartek wieczorem - pozytywny trzy kolejne w następny dzień (piątek wieczorem) - negatywne kolejne dwa testy wykonałam w niedziele około godziny 11 rano (po przebudzeniu, pierwszy mocz z nocy) - negatywne Co o tym myśleć 5 negatywnych do 1 pozytywnego? Czy to możliwe? Użyłam testów różnych firm. ?

Odnośnik do komentarza

A czy wszystkie testy wykonałaś zgodnie z instrukcją? Bo mi się wydaje, że, aby wynik był wiarygodny to musisz wykonać test rano po obudzeniu, a takie wieczorne mogą dać fałszywe wyniki. Poziom hormonów po zapłodnieniu gwałtownie rośnie, ale potem już zaczyna spadać po pewnym czasie. Poza tym testy nie są najlepszym (najpewniejszym) sposobem sprawdzenia czy jest się w ciąży.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...