Skocz do zawartości
Forum

jak mu pokazać żeby żałował tego co stracił


Gość rozalinka124

Rekomendowane odpowiedzi

Gość rozalinka124

Moja historia taka spotykanie z facetem spoko ponad pół roku wszystko fajnie nagle mój były spotkał go o oplul go wściekłam się jakim prawem a on obraził się bez żadnego wyjaśnienia przestał się odzywać napisał tylko daj mi spokój wiec spoko wszyscy mówią żebym usunęła go z fbbo on od tamtej pory zdj likuje dziewczyn non stop co zrobić żeby pokazać mu ze jestem wartoścuowa kobieta izeby żałował tego jak postapil

Odnośnik do komentarza
Gość Madga. N

Zakładanie nowych wątków niczego nie da. Z tego co pamiętam macie ponad 30 lat co mnie bardzo zdziwiło bo czytając Twoje wątki byłam pewna że macie najwyzej 17, 18. Nie wiem może zajmij się pracą, jakimiś pasjami czy zainteresowaniami. Co do FB nie doradzę bo nie korzystam za często i sama jestem po trzydziestce więc zastanawia mnie fakt kiedy ludzie mają czas na tego FB, wiedzą kto o której się logował, kiedy jakieś zdjęcie wstawil czy kogoś tam polubił. Nie mam nic przeciwko FB ale na Boga śledzić co do godziny kto co tam robi to juz przesada. Ja na Twoim miejscu dałabym mu spokój o który on Cię prosił. Walcząc o niego i wymyślając różne rzeczy na zasadzie ,, ja mu pokaże ,, tracisz tylko czas. Nie lepiej wyjść na spacer, spotkać się z przyjaciółmi jest piekna pora roku i mozna robić mnóstwo fajnych rzeczy. Zamiast siedzieć na FB i śledzić kto kogo polubił lepiej w realu wyciągnąć znajomych na jakiś spacer, impreze, ......

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...