Skocz do zawartości
Forum

Obcy faceci zrobili mi zdjęcie,jest się czego bać?


Gość kfkrkfkr

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kfkrkfkr

Pracuję w sieciówce w dość obleganym miejscu. Jakieś 2 tygodnie temu grupa włochów bez skrępowania zrobiła mi zdjęcie, tzn. jeden z nich. Bez smiechu itp.Potem się oddalili, oglądali to zdjęcie z poważną miną,zerkali na mnie. Olałam to,chociaż nie powiem przeszły mnie ciarki.
Wczoraj mialam taka sama sytuacje i to w momencie gdy patrzylam na wprost tak jak wtedy. Tylko że był to jakiś Turek z dzieckiem. Nie wiem po co komu takie zdjęcia? Znajoma mnie postraszyla,ze to moze jacys porywacze. No ale inne nacje itp. Watpie. Jakims paszczurem chyba nie jestem,zreszta nie smiali sie tylko byli powazni.wtf?

Odnośnik do komentarza

kfkrkfkr, nie wiem, jakie intencje mogą mieć wobec Ciebie mężczyźni, którzy robili Ci zdjęcia. Być może wpadałaś im w oko, bo jesteś atrakcyjną kobietą i dlatego chcieli Ci zrobić fotkę, ale nie dziwię się, że masz myśli dotyczące jakiś niecnych planów, np. porwania. Na Twoim miejscu następnym razem, gdy zobaczyłabym, że ktoś z nieznajomych robi mi zdjęcie, podeszłabym do niego i zapytała, w jakim celu robi to zdjęcie i powiedziała, że nie życzę sobie, by ktoś fotografował mnie bez pozwolenia. Bądź asertywna! Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...