Skocz do zawartości
Forum

Zsunięcie prezerwatywy a wysoka szansa na ciążę


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kochalam sie z partnerem 2 razy za 1 razem podczas pettingu mialam preejakulat na reku zakladajac prezerwatywe,ale narzeczony doszedl w prezerwatywie, za 2 razem gdy sie kochalismy doszlo do zsuniecia sie prezerwatywy gdy partner wyjal czlonka, byla juz na koncu penisa. Wczoraj wg sluzu mialam owulację.Pol roku nie biore juz Syndi 35. Czy jest wysoka szansa ciazy,poniewaz zastanawiam sie czy zazyc tabletke 72 po.Czy wplynie to mocno na moja chorobę Hashimoto?

Odnośnik do komentarza

Witam. Kochaliśmy się z dziewczyną 5 dni przed jej okresem z prezerwatywą i nie doszło do żadnego orgazmu z mojej strony , lecz w pewnym momencie gumka zsunęła mi się do połowy. Moim zdaniem była pusta bo po prostu nie miałem orgazmu. Problem tkwi w tym że dziewczynie zaczął się spóźniać okres. Powiedziała że zazwyczaj zaczynał się okres 16-18 sierpnia. Minęły 3 dni i nadal nic. Kobieta powiedziała że boli ją brzuch i bywa nie dobrze jak podczas okresu ale brak krwawienia. Czy to normalne?

Odnośnik do komentarza

11 sierpnia kochalem sie ze swoja dziewczyna gdy podczas wychodzenia zsunela sie prezerwatywa. Nie bylo wytrysku. Ostatnia miesiaczka zaczela sie 1 sierpnia ma cykle 27 dniowe. Czy jest mozliwosc ciazy? Dziewczyna zaczyna czesto chodzic do toalety.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...