Skocz do zawartości
Forum

Przyszłość


Rekomendowane odpowiedzi

Coraz częściej zastanawiam się czy moja przeszłość taka jak leczony na oddziale zamkniętym psychiatrycznym od fobii społecznej i napadu lęku panicznego z agrofobią,kryminalista pozbawiony wolności odsiedziane w zakładach karnych prawie 3 lata,leczony na oddziale zamkniętym od uzależnienia od alkoholu przeszłości nie mogę zmienić a moja droga to błędy,problemy,ucieczki i zakręty w życiu.A przyszłość mogę sobie jeszcze zrobić a chcę zostać specjalistą psychoterapii uzależnienia od alkoholu po wyższej szkole psychologi społecznej kierunku interwencja na zakrętach życia - zaburzenia psychiczne podstawami profilaktyki.Tylko nie wiem czy przeszłość będzie przeszkodą którą nie dam już sobie rady ją przeskoczyć.

Odnośnik do komentarza

Przeszłość masz bardzo trudną, trzeba będzie ją przepracować, ale po to są różni specjaliści, żeby Ci w tym pomóc. Nie musi blokować Twojej przyszłości, tym bardziej że masz na nią ciekawe pomysły, jesteś młody i całe życie przed Tobą, i na pewno mnóstwo okazji żeby się nim cieszyć. Może staraj się właśnie bardziej koncentrować na przyszłości niż przeszłości. I na teraźniejszości, pomyśl, co możesz zrobić już teraz dla siebie, może jakieś hobby, sport. Wysiłek na świeżym powietrzu i kontakt z naturą to ogólnie świetna sprawa i ma nieraz zbawienny wpływ na wiele sfer życia człowieka, nie tylko na fizyczne zdrowie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...