Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego kobiety lecą na drani?


Gość Nexus_02

Rekomendowane odpowiedzi

Gość TailsDoll

Może tak- nie tyle co na "drani" co bardziej na gości, którzy będą im dawać do zrozumienia, że jeżeli chce z nim być na zawsze trzeba się postarać.

Patrząc na związki swoje, znajomych itp stwierdzam, że (dość uniwersalne, nie tylko dla mężczyzn) nie należy dawać drugiej stronie poczucia, że "nieważne jak będzie skakać po Twojej głowie i tak do niej wrócisz/z nią będziesz".

Moim zdaniem jeżeli już chcemy definiować na kogo lecą kobiety to odpowiem- na mężczyzn, którzy mają swoje zasady i wartości których nie rzucą dla drugiej osoby np oczekuję szacunku, a druga osoba mi go nie daje to nie będę się z nią zadawał.
Nie lecą na facetów (z łacińskiego to miało dosyć śmieszne znaczenie), którzy wszystko rzucą "bo ukochana ma kaprysy".
Pieniądze, mięśnie, wzrost, wygląd itp- nie ukrywajmy, że patrzenie się na drugą osobę przez pryzmat tych wartości jest wyjątkowo puste. Nie muszę mówić o moim zażenowaniu kiedy słyszę tekst w stylu "chcę wyższego by móc założyć szpilki"- stawianie butów ponad osobę nie jest niestety szczytem intelektu, ale każdy ma inny system wartości, jeden jest lepszy, drugi gorszy. Ważne by oba ze sobą współgrały....

...ale nie oszukujmy się, żadna nie poleci na marudę, śmierdziela w podartych ubraniach, brudasa. Wystarczy czasem trochę ruchu i trochę częściej niż raz na 4 dni brać prysznic. Wiem woda droga ale cel uświęca środki ;)

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Nexus_02

~Koala1245
Jak szukasz dojrzałej kobiety na związek to sam dojrzej. Zawsze można sobie napisać, że czyjeś argumenty są z dupy, ale to świadczy tylko o twoim buractwie. Koleżanka stwierdziła powyżej, że jesteś inteligentny, ale ja bym się z tym nie zgodził. Odpowiedziałeś mi jak typowy gimbus i na dodatek posługujesz się "xD"

"Sam rozpocząłeś taki poziom "dyskusji" a ja na chamstwo odpowiadam chamstwem."

Fajnie, że teraz próbujesz skopiować mój argument z wcześniejszego postu :)))

"Jakiś ty mądry i oczytany a i tak wiadomo że tylko leczysz kompleksy. "

Nie wiadomo, a jedynie ty stosujesz taką projekcję. To nie ja pytam o radę żeby potem stwierdzić, że argumenty kogoś kto chciał pomóc są z dupy nie podając żadnego argumentu.

"I mówi to człowiek który nie widząc drugiej osoby na żywo już zna ją na wylot :)"

Znów coś bredzisz. Nigdzie nie napisałem, że znam cię na wylot tylko zdiagnozowałem problem, o którym sam tutaj piszesz i prosisz o radę.

Nexus_02 to troll, o czym świadczą pominięte przeze mnie fragmenty jego wypowiedzi. Jak ktoś chce pomocy i prosi o rady to powinien je chociaż przeanalizować i odpowiednio uargumentować swoje zdanie. Jego problem polega na tym, że na początku swoich rozważań wychodzi z błędnych założeń, a na dodatek jest strasznym egocentrykiem, któremu wydaje się, że jego własne przekonania i obserwacje są obiektywną prawdą objawioną akurat jemu. Szkoda czasu na trolla :)

Miszczu akurat o dojrzałości to ty tutaj nie mów, bo sam masz z nią nie wiele wspólnego :)
Czekam na kolejne złote rady od naszego forumowego trolla xD

Odnośnik do komentarza
Gość Nexus_02

vitrum
Witam. Czy kobiety lecą na drani? Tak ponieważ dranie to przeważnie przystojniaki na stanowiskach z zapełnionym kontem , fajną furką i pewnością siebie. To kobietą imponuje , szukają w takich mężczyznach siły , poczucia bezpieczeństwa i stabilizacji. Nie chcą spędzać życia z mężczyzną określanym jako kalesony. A natura kobieca jest taka że potrzebuje czasem silnej ręki i odrobiny cierpienia.

No niestety, ciężko się z tym nie zgodzić, takie mamy obecne realia.

Odnośnik do komentarza
Gość Nexus_02

~TailsDoll
Może tak- nie tyle co na "drani" co bardziej na gości, którzy będą im dawać do zrozumienia, że jeżeli chce z nim być na zawsze trzeba się postarać.

Patrząc na związki swoje, znajomych itp stwierdzam, że (dość uniwersalne, nie tylko dla mężczyzn) nie należy dawać drugiej stronie poczucia, że "nieważne jak będzie skakać po Twojej głowie i tak do niej wrócisz/z nią będziesz".

Moim zdaniem jeżeli już chcemy definiować na kogo lecą kobiety to odpowiem- na mężczyzn, którzy mają swoje zasady i wartości których nie rzucą dla drugiej osoby np oczekuję szacunku, a druga osoba mi go nie daje to nie będę się z nią zadawał.
Nie lecą na facetów (z łacińskiego to miało dosyć śmieszne znaczenie), którzy wszystko rzucą "bo ukochana ma kaprysy".
Pieniądze, mięśnie, wzrost, wygląd itp- nie ukrywajmy, że patrzenie się na drugą osobę przez pryzmat tych wartości jest wyjątkowo puste. Nie muszę mówić o moim zażenowaniu kiedy słyszę tekst w stylu "chcę wyższego by móc założyć szpilki"- stawianie butów ponad osobę nie jest niestety szczytem intelektu, ale każdy ma inny system wartości, jeden jest lepszy, drugi gorszy. Ważne by oba ze sobą współgrały....

...ale nie oszukujmy się, żadna nie poleci na marudę, śmierdziela w podartych ubraniach, brudasa. Wystarczy czasem trochę ruchu i trochę częściej niż raz na 4 dni brać prysznic. Wiem woda droga ale cel uświęca środki ;)

Pozdrawiam ;)

Tyle że ja również mam swoje zasady i również dziewczyna będzie musiała się wykazać jeśli będzie chciała być ze mną.
Daje dużo od siebie ale też dużo będę wymagać.
Co do ostatniego to wypraszam sobie........myje się dwa razy dziennie i higiena jest dla mnie podstawą.

Odnośnik do komentarza
Gość lululio

Nexus a zastanawiałeś się kiedykolwiek nad tym;
1. dlaczego kobieta potrzebuje w ogóle mężczyzny?
2. komu opłaca się jej gotować, prać, sprzątać, rodzić dzieci? jakie on powinien mieć cechy?
3. dlaczego kobieta miałaby chcieć gotować, sprzątać, rodzić dzieci, przechodzić przez poród, zmianę figury, trud wychowania i bycia matką dla kogoś dla kogo jej się to nie opłaca?
4. dlaczego kobieta miałaby chcieć być z mężczyzną przy którym nie czuje się bezpiecznie?
5. dlaczego kobieta miałaby chcieć być z mężczyzną który nie jest pewny siebie i męski = nie umie nawet o siebie samego zadbać = o nią też nie zadba i o jej dzieci też nie?
6. czy normalna i zdrowa psychicznie kobieta od dziecka marzy o tym żeby spędzić całe życie przy przeklinającym, pijącym, świrującym dresie?
7. jak według normalnej i zdrowej psychicznie kobiety powinien wyglądać ojciec jej dzieci?
8. czy myślisz że zdrowa psychicznie kobieta opisze wymarzonego ojca dla swoich dzieci jako chama i dresa?
9. czy wierzysz że dziewczyny które utknęły przez swoją naiwność/głupotę/wzorce chamstwa z domu w związkach z chamami są z tego dumne i szczęśliwe?
10. jak myślisz jak długo potrwa niepatologiczne szczęście rodziny złożonej z dresa chama i takiej kobiety?
11. naprawdę wierzysz że to co "widzisz" na ulicach to jest prawda? Mamy w Polsce gwałcicieli, pedofilów, mężów bijących żony itd itp - czy oni chodzą po ulicach z plakietkami, widzisz bezbłędnie którzy to są? Czy myślisz że dziewczyna poniżana przez chama płacze na ulicy, czy idzie z nim pod rękę i uśmiecha się do wszystkich żeby ukryć swój wstyd? Czy myślisz że dres który opowiada o setkach zaliczeń zaliczył setki?
12. czy byłbyś zadowolony i szczęśliwy gdyby jakiś dres odstąpił ci swoją laskę? naprawdę chcesz taki typ kobiety?
13. jeśli nie, to w czym masz problem?
14. jeśli tak to powodzenia, widocznie lecisz na każdą dostępną samicę i zazdrościsz każdemu samcowi który zgarną jakąś samicę przed tobą.

Odnośnik do komentarza
Gość Koala1245

Teraz nazwałem cię trollem to ty mnie nazywasz trollem. A wymyśl może jakiś swój własny argument zamiast odpowiadać na wszystko jak dziecko mówiąc "chyba ty" :D Jeszcze lepiej by brzmiało gdybyś pisał "chyba twoja stara" :D A reszta niech już nie odpisuje temu trollowi bo to nie ma sensu :)

Odnośnik do komentarza
Gość Nexus_02

~lululio
Nexus a zastanawiałeś się kiedykolwiek nad tym;
1. dlaczego kobieta potrzebuje w ogóle mężczyzny?
2. komu opłaca się jej gotować, prać, sprzątać, rodzić dzieci? jakie on powinien mieć cechy?
3. dlaczego kobieta miałaby chcieć gotować, sprzątać, rodzić dzieci, przechodzić przez poród, zmianę figury, trud wychowania i bycia matką dla kogoś dla kogo jej się to nie opłaca?
4. dlaczego kobieta miałaby chcieć być z mężczyzną przy którym nie czuje się bezpiecznie?
5. dlaczego kobieta miałaby chcieć być z mężczyzną który nie jest pewny siebie i męski = nie umie nawet o siebie samego zadbać = o nią też nie zadba i o jej dzieci też nie?
6. czy normalna i zdrowa psychicznie kobieta od dziecka marzy o tym żeby spędzić całe życie przy przeklinającym, pijącym, świrującym dresie?
7. jak według normalnej i zdrowej psychicznie kobiety powinien wyglądać ojciec jej dzieci?
8. czy myślisz że zdrowa psychicznie kobieta opisze wymarzonego ojca dla swoich dzieci jako chama i dresa?
9. czy wierzysz że dziewczyny które utknęły przez swoją naiwność/głupotę/wzorce chamstwa z domu w związkach z chamami są z tego dumne i szczęśliwe?
10. jak myślisz jak długo potrwa niepatologiczne szczęście rodziny złożonej z dresa chama i takiej kobiety?
11. naprawdę wierzysz że to co "widzisz" na ulicach to jest prawda? Mamy w Polsce gwałcicieli, pedofilów, mężów bijących żony itd itp - czy oni chodzą po ulicach z plakietkami, widzisz bezbłędnie którzy to są? Czy myślisz że dziewczyna poniżana przez chama płacze na ulicy, czy idzie z nim pod rękę i uśmiecha się do wszystkich żeby ukryć swój wstyd? Czy myślisz że dres który opowiada o setkach zaliczeń zaliczył setki?
12. czy byłbyś zadowolony i szczęśliwy gdyby jakiś dres odstąpił ci swoją laskę? naprawdę chcesz taki typ kobiety?
13. jeśli nie, to w czym masz problem?
14. jeśli tak to powodzenia, widocznie lecisz na każdą dostępną samicę i zazdrościsz każdemu samcowi który zgarną jakąś samicę przed tobą.

1) Temat rzeka, po moich obserwacjach widzę że w moim wieku potrzebują kogoś kto będzie bardzo przystojny, będzie ciągle o nie zabiegać i im imponować.
Po 30stce zmienia się to że kobiety potrzebują stabilizacji, czyli że facet musi zarabiać konkretne pieniądze.
2) W przypadku dzieci to facet musi być odpowiedzialny i o kobitę i o owe dziecko dbać, lecz tak jest w teorii.
W praktyce często tacy faceci są zlewani.
3) No ależ nikt kobiety nie zmusza by rodziła dzieci osobie której nie kocha.
Oprócz zapewnienia stabilizacji liczy się również genetyka, im silniejsze geny tym większe pożądanie.
4) To zrozumiałe że słabi faceci którzy nawet samego siebie nie obronią nie powinni być brani pod uwagę.
5) Tak samo jak wyżej, tacy faceci powinni być z marsza skreśleni.
Jednakże można być i pewnym siebie i gwarantować bezpieczeństwo a i tak być wiecznym singlem.
W przypadku facetów liczy się dużo więcej aspektów które musimy spełniać.
6) Myślę że żadna by całego życia z takim nie wytrzymała.
Typowe dresy to dobry materiał na młodość.
Na wyszumienie się, ja w takim okresie teraz jestem.
Po 30stce kobiety już zazwyczaj nie szukają dresów tylko kogoś kto jest dobrze ustawiony i zapewni byt rodzinie.
7) Powinien być silny, mieć dobre geny i dobre zarobki.
8) Oczywiście że nie. Sęk w tym że kobiety same siebie oszukują i otoczeniu mówią ze ich facet jest najwspanialszy a że to zwykły prostak to już to widzi otoczenie.
9) Nie wiem, nie siedzę im w głowie.
10) Miesiąc, rok może 10lat. Mało mnie to obchodzi.
11) Skoro ukrywa swój wstyd to dlaczego takiego dresa nie kopnie w dupę?
Znam kilka takich przypadków i jakie to dziewczyny były nieszczęśliwe ale na wieść że mogą odejść oznajmiały że......nie potrafią.
12) Ja nie chce i nigdy nie będę chciał być tylko opcją B.
13) W czym problem?
W zasadzie już żaden bo już zauważyłem że dobroć i chęć tworzenia stałej szczęśliwej relacji nie jest na topie.

Odnośnik do komentarza
Gość Nexus_02

~Koala1245
Teraz nazwałem cię trollem to ty mnie nazywasz trollem. A wymyśl może jakiś swój własny argument zamiast odpowiadać na wszystko jak dziecko mówiąc "chyba ty" :D Jeszcze lepiej by brzmiało gdybyś pisał "chyba twoja stara" :D A reszta niech już nie odpisuje temu trollowi bo to nie ma sensu :)

Nie muszę nic wymyślać, szkoda mi na ciebie czasu trollu :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...