Skocz do zawartości
Forum

wodniak jajowodu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam w maju 2013 r. Bylam w ciąży pozamacicznej lewego jajowodu natomiast na prawym miałam krwiaka oba jajowody zostały zachowane lekarze nie dawali mi sporych szans na prawidłowe funkcjonowanie jajowodow, w sierpniu 2013 miałam robione HSG okazało sie że oba jajowody drozne więc z mężem zaczęliśmy sie starać znów o dziecko z tym że ciągle nie wychodzi zapisalismy sie do kliniki niepłodności i lekarz stwierdził że w Usg jest widoczny na lewym jajowodzie wodniak (wyglad jak balonik) więc dostałam szereg badań na chlamydie itd badania wyszły w porządku na kolejnej wizycie za miesiąc wodnika nie było ... a w poprzednim miesiącu po clo i zastrzyku ovitrelle znowu sie pojawił:( teraz dostałam skierowanie na laparoskopie i moje pytanie brzmi czy jest konieczność usuwania jajowodu bardzo? czy to prawda że wodniaki lubia chodzic parami i że może po drugiej stronie sie pojawić ? Skąd to sie wogóle bierze? Bardzo proszę o odpowiedź ponieważ nie wiem czy później nie będę żałować tego że usunęłam jajowod
Pozdrawiam
Kinga

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...