Skocz do zawartości
Forum

czy to ciąża ?


Gość paulinaslab444

Rekomendowane odpowiedzi

Gość paulinaslab444

Witam za 3 dni mam termin miesiączki mam większy brzuch i piersi większe i one mnie zarywaja w górnej części mam prześwitujące zyly na klatce piersiowej i lewej piersi . Kluje mnie prawy jajnika. Mam nie regularną miesiączkę stu synek miałam 2 miesiące temu w marcu miesiączkę miałam 5 dni po terminie a w kwietniu 4 dni przed terminem i ta miesiączką była bez skrzepow a w marcu były . Juz się boje czy to ciąża . Jak myślicie ? Proszę o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Gość izaaako94

Ja mam podobnie.. potworny bol piersi, uczucie jakby ciezkosci po zdjeciu biustonosza.. i bol brzucha jak na okres ktory przemija..
Chciala bym Ci jakos pomoc w znalezieniu odpowiedzi.. ale sama jej szukam ;(
Ja dodatkowo jestem bardzo senna wciaz, i czesto siusiam.. :/

Trzymam kciuki oby bylo po Twojej mysli. Warto zrobic test :*

Odnośnik do komentarza
Gość paulinaslab444

Dzis wlasnie przestaly mnie bolec ja poczekam do wtorku bo mam termin jak nie bedzie to zrobie test z popoludniowego moczu bo inaczej ja zwarjuje. Mam male syfki na dekoldzie i na twarzy. Ja nie chce byc w ciazy... jak sie przecieram to jest taki przezroczysty sluz. A kiedy mialas ostatni stosunek ja 2 miesiace temu a siusiam co godzine czy dwie godziny. A iczuje mokro w majtkach i mysle ze to miesiaczka a tu nie ma. Oby to bylo na miesiaczke

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...