Skocz do zawartości
Forum

Chce się powiesić bo mnie oszpecono!!!


Gość 22111992

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 22111992

Witam. W lutym przeszłam operacje przegrody nosowej. Na początku było ok przez kilka pierwszych dni się goilo. Po kilkunastu dniach nastąpiły duszności, 3 dni nie moglam oddychać ani nosem ani ustami i dosłownie dusilam się. Po tym czasie nos zaczal mi się zapadać, zdeformowal się i wygląda tragicznie, ale nie to jest najgorsze. W mniej więcej w tym samym czasie zaczęła puchnac mi twarz, robiła się czerwona, wykrzywiała, oczy wyblakły, gałki oczne praktycznie się nie poruszają tylko stoja nieruchomo i sa troche podniesione (na dole widac bialka a nie powinno). Twarz mi się zmienia co pare godzin. Oczy z brazowych zrobiły się zielonkawe i wyblakle ponadto nie reaguje na swiatlo tak jak się powinno (nie ma odruchu odwrocenia oczu) mam swiatlowstret, widze bledziej szarzej, do tego mam spory spadek inteligencji, zaburzenia czucia, zaburzenia psychiczne i emocjonalne, zaburzenia świadomości. Wszystko po operacji wygladam i czuje się tragicznie i myślę że to przez narkoze bo wcześniej nic takiego nie było. Chce ze sobą skończyć.

Odnośnik do komentarza

Idź do adwokata i złóżcie pozew do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasbourgu przeciwko szpitalowi w którym to się stało o odszkodowanie na zachodzie na pewno znajdzie się klinika która poprawi błędy.Nie trać tak szybko nadziej są lepsze sposoby wyjścia z tego,porozmawiaj z lekarzami co można z tym zrobić niż od razu jakieś myśli S i spisać życie od razu ,nie poddawaj się tak szybko jeszcze będziesz cieszyć się z życia.

Odnośnik do komentarza

Wszystko jest prawda a nikt mi nie wierzy. Moja twarz wyglada przerażająco. Gdyby to byl tylko nos to by nie bylo tragedi.. ryj bo tak to nazwe zmienia mi się co pare minut.. ma to chyba zwiazek z miesniami w twarzy, oczy nie dosc ze zmienily kolor to raz sa psychiczne raz w miare takie i to zalezy tez od świadomości. Do jakiego trybunału kto mi w to wszystko uwierzy? To jakis horror ale prawdziwy!! Juz myśle ze jedynym wyjściem z tego piekla jest śmierć. .

Odnośnik do komentarza

Tzn chodzi o miesnie nie wiem. Twarz robi się posepna, bez emocji, jakas taka szersza, oczy się zapadaja, podbrodek cofa, oczy zmieniaja kolor i sa dziwne, a za chwie jest normalnie na pare minut albo jakis czas. I wtedy tez gorzej czuje, oddycham, mysle, widze. To jest wszystko ze sobą powiazane. RODZINA TO POTWIERDZA BO NAWET NA ZDJĘCIACH WIDAC ROZNICE BARDZO WYRAZNIE!!!

Odnośnik do komentarza

Nie mialam badań. Zawsze trafiam na konowalow więc watpie w jakakolwiek pomoc!!! Druga rzecz to od ponad roku mam zatkane uszy po przebytej grypie, podobno mnie wyleczyli bo twierdzili że zapalenia uszu nie ma i to kilku laryngologow ogladalo a uszy byly i sa wciaz zatkane, może to faktycznie te zarazki się przeniosly z tych uszu glebiej i stad to wszystko? :( nos to odrebna sprawa ale wszystko jakos się zbieglo w czasie.

Odnośnik do komentarza

Eh nie wiem.. teraz i ucho mnie zaczelo bolec moze najlepiej będzie jak to się wszystko zakonczy i tyle. Od roku moje zycie to pieklo.. a teraz ta operacja mnie dobila a miala pomoc do cholery. A twarz tzn miesnie sie zmieniaja co pare min, godzin z przewazajaca czescia jest gorzej oczy razem z tym.

Odnośnik do komentarza

Tylko jak bez pieniędzy i pracy. Stracilam prace ktora kochalam, osobe na ktorej mi zalezalo bo odbilo mi i wszystko robie wolno, beznadziejnie. Nie tak jak kiedyś. Marze o cofnieciu czasu. Wszystko przez zasrana historie z uszami. Cala ta operacja itd... dalej zle slysze a dodatkowo wygladam szpetnie, czuje się glupio itd. I kazdy ma mnie za wariatke bo w to nie wierza. Przekleto mnie kiedys i zaczynam wierzyc w te wszystkie zasrane klątwy.

Odnośnik do komentarza

Nie daj sie. Idz do lekarza na pewno musi byc jakas przyczyna tego wszystkiego.Moze wdala sie jakas infekcja, zrobily sie komplikacja, moze ujawnila sie jakas choroba, ktora byla uspiona. Nic nie zykasz siedzac w domu. A mozesz duzo stracic. Zbierz sie i idz do lekarza walcz i nie daj sie konowalom. Musisz im dac teraz popalic. Ale zebys to mogla zrobic musisz rozwiazac ta zagadke. Trzymam kciuki za Ciebie.

Odnośnik do komentarza

Lekarze mnie tylko wysylaja do psychiatryka nie wierza w to nawet jak pokazuje zdjęcia. Oni mowia ze nie ma takiej choroby ktora zmienia wygląd. pozostaje mi sznur albo otrucie. Doradzcie jak najlepiej. Mi się już nie da pomoc jestem na samym dnie.. jak roślina, zwierze, niczym jestem. Lepiej jak się zabije nawet moja rodzina tego chce i wdpiera mnie w tym.

Odnośnik do komentarza
Gość zalamana konicznoscia istnienia

dziewczyno co ty za bzdury ypisujesz jaka rodzina pragnie smierci bliskiej osoby i jeszcze ja w tej decyzji wspiera ,cos mi sie wydaje ze to jakas broba zwrocenia na siebie uwagi ,jednak bardzo slaba.

Odnośnik do komentarza
Gość nananananananan

ja wierzę w Boga, ale co za tym idzie wierzę tez w demony, nie lekceważ tego że ktoś cię przeklnął, znajdź kościół albo wspólnotę, może być katolicka albo protestancka (ja jestem protestantką) i proś żeby się o ciebie modlili. znam osoby które były opętane albo coś i Bóg ich uwalniał!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...