Skocz do zawartości
Forum

Czy jest możliwy okres w ciąży?


Gość Alicjaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 20 lat. Od 2 miesięcy z chłopakiem staramy się o dziecko. Mam bardzo regularne miesiączki, jednak tym razem okres spóźniał mi się 11 dni i właśnie tego 11. dnia go dostałam. Dodam, że dzień wcześniej zrobiłam zwykły test ciążowy, wynik wyszedł pozytywny. Pojawiła się ładnie kreseczka kontrolna, po króciutkiej chwili pojawiła się też kreseczka testowa, ale o słabym odcieniu. Od kilku dni mam zawroty głowy. Obawiam się, że pojawienie się okresu może oznaczać brak ciąży. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość zainteresowana12345

Witam. Zastanawia mnie jedna rzecz. Otóż we wrześniu odstawiłam po 2 miesiącach tabletki anty, dostałam 4.09. krwawienia z odstawienia, potem czekałam na "normalny" okres. No i przyszedł, aczkolwiek spóźniony kilka dni, 5.10. Był dość bolesny, szczególnie pierwszy dzień, Dwa dni były dość obfite, ale samo krwawienie nie było długie. Miałam wrażenie, że ta krew zalega mi w środku i nie wylatuje na zewnątrz (zawsze przy korzystaniu z toalety "leciało", teraz nie, krew była jedynie na tamponach - dość sporo, ale mniej niż przed braniem tabletek). Przy okresie ustąpił mi PMS (ból piersi, temperatura chyba też spadła, ale tego pewna nie jestem na 100%). Na kilka dni przed okresem pobolewało mnie podbrzusze tak, że miałam wrażenie, że to już - no, ale jak wspomniałam, było opóźnienie.
Za to jakieś 10 -14 dni przed spodziewanym okresem współżyłam z chłopakiem. Zawsze z gumką, gdy kończył w środku, to zawsze sprawdzaliśmy gumkę i nie pękła.
Teraz powinnam mieć owulację i czuję się dziwnie. Śluzu jako tako nie mam, jedynie może pojedyncze nitki w środku, czasem pobolewa mnie podbrzusze. Od kiedy skończył mi się okres, mam mdłości, uczucie ciężaru na żołądku, uderzenia gorąca, zawroty głowy. Mam też wrażenie, jakby nabrzmiały mi piersi (chyba nie bolą). I nie wiem, czy to zawirowania hormonalne, jako że organizm dochodzi jeszcze do siebie, czy może jednak wpadka?... No ale okres w ciąży to chyba niemożliwe?

Odnośnik do komentarza
Gość natalka32812

okres w ciazy jest mozliwy.. Ja mialam przez pierwsze 2 miesiace a moja kuzynka cala ciaze normalnie... w sumie masz objawy ciazy... najlepiej wybrac sie do lekarza i spr. gumka nigdy nie jest 100% zabezpieczeiem w sumie jak rzadna antykoncepcja.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...