Skocz do zawartości
Forum

tęsknota


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkim, długo się wzbrajałam czy tu o tym napisać, ale jednak.
Od pewnego czasu jestem w Ameryce, wyjechalam w maju tamtego roku, przez tamten czas spotykalam sie z pewnym chlopakiem.. Spotykalismy sie 3 miesiace, niby krótko ale jak to, chcialam okreslic, byla to moja 1 milosc.. po tych 3 miesiacach wyjechalam, mielismy kontakt ale nagle sie urwal.. jakby nagle o mnie zapomnial, nie pisal juz wiecej pierwszy wiwc i ja sie poddalam, po paru miesiach napisalam do niego ale mial mnie tak powiem 'gdzies'.. Mowil na poczatku ze rozumie i ze mnie nie obwinia ze wyjechalam ale mi sie wydaje ze bylo inaczej.. zobojętnialam mu potem.. ale wyjechac musialam..
Minął rok i nadal za nim tesknie, chvialam z nim chociaz miec kontakt "przyjacielski' ale nie wyszlo..
Prosze, wypowiedzcie sie.. chcialabym kiedys jakos odnowic z nim kontakt ale nie wiem czy ma to jakis sens jeszcze..

Odnośnik do komentarza
Gość ktoś tam... fajny.

Uważam, że będzie lepiej, jak dasz sobie spokój z kimś kto Cię olewa i nie traktuje poważnie. Lepiej nie zawracać sobie głowy nieodpowiednimi ludźmi, a zwłaszcza jeśli ranią. Radzę, żebyś skupiła się na rodzinie, lub znajomych. Możesz nawet poznać nowych. Wszystko zależy od Ciebie. :)

Odnośnik do komentarza

Zielonka1234, obawiam się, że kontynuowanie tej znajomości nie ma sensu. Wyjechałaś daleko, Wasz kontakt jest niesystematyczny, a co istotne - chłopak daje Ci do zrozumienia, że nie zależy mu na podtrzymywaniu z Tobą znajomości, tym bardziej na stopie "przyjacielskiej". Lepiej zainwestuj swój czas i energię w znajomości z ludźmi, jakich aktualnie masz przy sobie. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...