Skocz do zawartości
Forum

brak miesiaczki a ciaza


Rekomendowane odpowiedzi

Wiatam wszystkich mam bardzo wazne pytanie jesli ktos byl w podobnej sytuacji prosze pomozcie bo ja juz trace zmysly . Otoz pol roku temu urodzil mi sie synek mialam komplikacje i skonczylo to sie cesarskim cieciem przez piwrwszy miesiac krwawilam nastepne moja miesiaczka byla regularna cykl 28 dni i nigdy sie nie spoznial az do dzis okres spoznia mi sie juz 2 miesiace dodam ze robilam 3 testy ciazowe i wszystkie negatywne . Niestety mam mdlosci i wachania nastroju. A i jeszcze jedna bardzo wazna rzecz przed ciaza ktora byla cudem leczylam sie na torbiele na jajnikach bylam nawet kwalifikowana do wyciecia torbiela bo osiagnal 4.5 cm . Prosze pomozcie czy to moze bycvpowrot tych torbieli czy moze kolejna ciaza ????

Odnośnik do komentarza

Witam, od jakiś 5 mięsiecy, moze nawet więcej nie mam okresu, po 2 miesiącach jego braku jakoś robiłam dwa testy ciążowe i wyszły pozytywne. Zauważyłam że mój brzuch jest coraz większy a na środku podbrzusza zauważyłam jak dotykam ze mam tam jakby powiekszone lecz po takim długim czasie braku okresu teoretycznie jakbym była w ciąży " powinnam już niedługo rodzic" Czy istnieje możliwośc że może to byc jednak ciąża mimo tak długiego braku okresu?

Odnośnik do komentarza

Witam, Miesiąc temu pomiędzy mną a chłopakiem doszło do pieszczot, pieścił trochę członkiem moje miejsca intymne ale przed tym i po tym nie doszło do wytrysku. Cały miesiąc stresowałam sie rożnymi sprawami, ponad to miałam grypę żołądkowa, i infekcje dróg moczowych. Mam 19 lat i nieregularne miesiączki. Czasem okres trwa 7-10 dni. Jest wcześniej lub pózniej o pare dni.. Powinnam dostać ok 3 dni temu, czasem boli mnie brzuch, piersi (jak zawsze przed) jednak ani śladu. Czy powinnam sie martwić?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...