Skocz do zawartości
Forum

mam problem prosze o pomoc


Rekomendowane odpowiedzi

nie chce oceniania to trochę osobisty problem ale już wszystkiego próbowałem chyba uzależniłem się od masturbacji tylko to jest trochę tak że akt masturbacji wypada raz na miesiąc na dwa ale za to czuje kac moralny z tego powodu mam myśli czarne i ogólnie nędza bo mam myśli żę jak nie umiem paniwać nad swoim popędem seksualnym to moge popełnić jakieś przestępstwo na tym tle :( ii z drugiej strony mówią że to normalne i ludzią sie tak zdarza i nawet móoj psycholog się ztym nie u porał chociaż teraz sie zamartwiam kiedy podobnież jest lepiej wysiadam emocjonalnie

Odnośnik do komentarza

warui, jeśli do masturbacji dochodzi raz na miesiąc albo raz na dwa miesiące, to raczej nie można mówić o uzależnieniu. Podejrzewam, że masturbacja w Twoim przypadku jest sposobem na rozładowanie popędu seksualnego. Jeśli nie masz partnerki seksualnej, dochodzi do masturbacji. Nie jest to ani dziwne, ani niepokojące. Bardziej niepokojący jest Twój lęk, myśli o byciu grzesznym i zasługującym na karę po akcie masturbacji. Podejrzewam, że może to mieć coś wspólnego z nerwicą, ale to tylko moje przemyślenia. Masturbacja nie czyni ludzi bardziej podatnymi na popełnienie przestępstw natury seksualnej. Mam nadzieję, że spotkania z psychologiem pomogą Ci wyzbyć się lęków. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...