Skocz do zawartości
Forum

Niechciane myśli, ataki paniki


Rekomendowane odpowiedzi

Mój problem trwa od trzech miesięcy. Mam natrętne, niechciane myśli, walczę sama ze sobą, wystarczy, że zobacze coś złego w tv, lub usłyszę jakąś przykrą historię i choćbym starała się o tym nie myśleć, to i tak myśle (m.in: obrzydzenia, nagość) boję się, że zwariuję, od razu wpadam w panikę, bo nie chce o takich rzeczach myśleć i nigdy nie myślałam! gdy staram się funkcjonować normalnie to złe myśli powracają i nie daję rady :( Byłam normalną dziewczyną cieszyłam się życiem a teraz najbardziej boję się własnych myśli i tego, że znów powrócą, wpadnę w panikę! Nakręcam się jeszcze bardzej, że nie dam sobie rady w przyszłości, że nie będe potrafiła wyjść za mąż, mieć dzieci.. Straciłam sens życia. Mam przekonanie że totalnie zwariowałam..

Odnośnik do komentarza

Mam tak samo...od kilku lat choruję na nerwicę lękową.Miałam kilka przerw w leczeniu przez ciąże,ale lęki nadal były i za każdym razem zmieniały się na inny punkt..teraz jestem w 34 tygodniu ciąży i dopadła mnie nerwica natręctw właśnie..gdzieś tak od miesiąca się z tym mecze :(dostałam lek perazin ale tylko doraźnie a ze mną jest coraz gorzej a gdzie tu poród,pobyt w szpitalu i radość z narodzin dziecka gdy w głowie takie piekło!Pomocy :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...