Skocz do zawartości
Forum

Opryszczka, czy jednak nie?


Gość Mala235

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w piątek spuchła mi lewa mniejsza warga sromowa, pojawił się obrzęk i okropnie swędziało. Następnie pojawił się ból, nie wykluczam, że tarłam to miejsce w czasie snu. We wtorek pojawiły się na większych wargach sromowych pęcherzyki. Byłam dzisiaj u ginekologa, powiedziałam, że boję się, że może to być opryszczka. Po obejrzeniu potwierdził moje obawy. Niepokoi mnie jednak to, że nie mam typowych objawów, ok. 2 miesiące temu osoba z rodziny miała opryszczkę wargową, była rozbita, czuła się jakby łapała ją grypa. Czytałam, że to popularne objawy. U mnie nic takiego nie występuje, krosty owszem - swędzą, ale nie mam żadnych problemów z oddawaniem moczu, nie boli mnie podczas chodzenia. Dostałam popularny Heviran, oczywiście stosuję. Boję się jednak, że lekarz zasugerował się moją podpowiedzią o opryszczce. Bąbelki przypominają mi takie, jak podczas wrastania włosków, a niedawno depilowałam miejsca intymne. Wrastające włoski zdarzały mi się już, ale nie na wargach sromowych. Bardzo proszę o pomoc, bo nie wiem, czy mam się martwić, czy może udać się jednak do innego lekarza i nie sugerować się strachem przed opryszczką.. Nie miałam się nią kiedy zarazić, od 2 lat mam jednego, stałego partnera, który nie ma opryszczki..
Jednak w razie gdyby, mam pytanie - czy mogę prać swoją bieliznę w pralce razem z bielizną innych domowników? Nie znalazłam żadnych wiarygodnych informacji w Internecie, a przyznam, że po diagnozie u lekarza byłam w takim szoku, że nie wiedziałam co odpowiedzieć, a gdzie tu jeszcze zadawać pytania.. Bardzo gorąco proszę o pomoc.
Dodam jeszcze, że dzień przed pojawieniem się opuchlizny byłam u ginekologa, który nic nie zauważył. Robił mi badanie manualne jak i usg pochwy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...