Skocz do zawartości
Forum

Szanse zajścia


Gość poradaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wiem czy dobrałem dobry dział ale wydaje mi się że tak. Sprawa dotyczy tego iż ostatnio poniosło nas trochę z dziewczyną no i doszło do stosunku bez użycia prezerwatywy stosunek nie był długi bo było to +- 10 min ale raczej mniej, później założyłem prezerwatywę, chcę zaznaczyć iż nie wyszedłem moment PRZED wytryskiem (nawet nie było mowy w tamtym momencie o dojściu), około dwa dni wcześniej odbyliśmy także stosunek (ten jest bez obaw ale piszę to ponieważ z tego co przeczytałem po wcześniejszym wytrysku mogą zostać resztki plemników ale po takim okresie czasu jest to wręcz nie możliwe).
I teraz jest sedno sprawy że według kalendarzyka (nie takiego co prowadzi go moja kobieta indywidualnie, tylko po prostu aplikacji w telefonie gdzie wpisuje kiedy miała okres itd..) wskazało że miała w ten dzień owulację. Osobiście ja nie mam obaw ale moja kobieta niestety tak a moje uspakajanie jest tutaj na marne bo i tak mnie nie słucha. Tak wiem o preejakulacie ale zdania na temat tego są różne (dlatego pisałem o ostatnim stosunku).
Według mnie nie jest tak łatwo zajść w ciążę.

Odnośnik do komentarza

Jesli nie doszlo do wytrysku wewnatrz, ani nie wyszedles chwile przed to nie Masz sie o co martwic... dla uspokojenia zrobcie test z krwi na bhcg czyli na obecnosc ciazy...
A pozatym moze dziewczyna zaczela by brac tabletki antykoncepcyjne, wtedy mogli byscie wciaz robic to bez preaerwatywy... o wiele przyjemniej jest..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...