Skocz do zawartości
Forum

niesmak gdy ktos podrywa


Gość 23zniesmaczona23

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 23zniesmaczona23

czuje ogromny niesmak i wstret gdy ktos mnie podrywa. i wcale nie chodzi o prostacki podryw czy prostakow ani nic nachalnego! wrecz o najsubtelniejsze zachowanie, a nawet gdy po prostu widze, ze ktos czuje do mnie tak zwana miete. ostatnio ktorys raz mialam taki przypadek, byl to normalny fajny w pewnym sensie facet, ale podrywacz. nie tylko po tym przypadku, ale ogolnie zdarza sie ze potem natretnie o tym mysle z ogromnym obrzydzeniem, tak ze gdybym sie postarala - zwymiotowalabym ;/ meczy mnie to. nie sadze ze to normalne, bo bez przesady!
prosze o porady.

Odnośnik do komentarza

23zniesmaczona23, czy czujesz niesmak i obrzydzenie do każdego mężczyzny, który przejawia Tobą zainteresowanie? Może po prostu nie spotkałaś jeszcze tego odpowiedniego, który by Ci się spodobał, stąd taka reakcja? Jeśli dany chłopak Ci się nie podoba, po prostu nie zwracaj na niego uwagi i nie rozpamiętuj "chwili podrywu". Było, minęło i już. Wierzę, że w końcu spotkasz kogoś, kto Ci wpadnie w oko i może wcale nie będziesz czekała na podryw, ale sama przejmiesz inicjatywę ;) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...