Skocz do zawartości
Forum

Śluz w trakcie cyklu


Esus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Miesiączki mam co 28,25 dni,nieregularnie . W tym miesiącu miałam dość dużo stresu, więc miesiączkę dostałam 20 dnia cyklu(1 kwietnia). 4 kwietnia (w czasie miesiączki) doszło do stosunku,lecz nie doszło do wytrysku(stosunek przerywany). Po tym jeszcze dwa dni lekkie krwawienia i okres zniknął. Około 10 kwietnia zaczęłam mieć bóle w okolicy lewego jajnika,kłucie, pobolewanie,śluz przejrzysty,prawie go nie było, ok.13 kwietnia zaczęło być go sporo (przezroczystobiały,jak glut oraz zdarzyło sie, że był zabarwiony na czerwono i brązowo) ustało,ale bol jajników został, śluz w tym czasie był białawy i lepki, wciąż ból jajnika. Dwa dni temu dostałam uczucia suchości w pochwie. Utrzymywało się to dwa dni, po czym dzisiaj( 19 kwietnia) zauważyłam zabarwiony biało śluz, temperaturę mam 37,3, jest to 19 dzień mojego cyklu oraz ból jajników wciąż jest, nieprzerwalnie od około 8 dni. Robiłam 3 testy ciążowe, wszystkie wyszły negatywnie. Mam pytanie, jakie jest prawdopodobieństwo ciąży? Czy to normalne? Mam się czym martwić? Ból jajników jest taki, że rano, do południa niezbyt mnie boli, po czym wieczorem jest. Dodam również, że mam infekcję układu moczowego spowodowany bakterią e.coli, czy to się jakoś wiąże? Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...