Skocz do zawartości
Forum

Uplawy i pieczenie


Gość Gosc96

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Od mniej wiecej miesiaca swedzi mnie pochwa i mam biale serowate uplawy. Na samym początku wydzielina miala nieprzyjemny zapach, lecz od okolo 2 tygodni stala sie ona bezwonna i jest jej mniej. Swedzenie nadal nie ustaje, dodam tez ze odkad wydzielina stracila zapach pojawila sie suchosc pochwy. Zaczelam stosowac plyn do higieny intymnej nawilzajacy, ktory dziala do kilku godzin po umyciu. Odczuwam dyskomfort podczas stosunku - pochwa podczas podniecenia nie jest w stanie "otworzyc sie" bym nie czula bolu. Dodam iz w pazdzierniku poronilam, chociaz nie wiem czy to ma jakis zwiazek gdzyz od tamtej sytuacji minelo ponad pol roku, ale od tamtego czasu wcale nie mam ochoty na zblizenie z chlopakiem, a kiedys chcialam to robic nawet kilka razy dziennie. Czy da rade jakos to wyleczyc bez koniecznosci wizyty u ginekologa? Raz juz bylam i mam uraz do tego typu lekarzy, ale zalezy mi tez aby nie wydawac juz więcej pieniedzy na kolejne nie pomagajace specyfiki.

Odnośnik do komentarza

pojawia sie u ciebie suchosc pochwy, przez co odczowasz problemy ze wspolzyciem, mysle ze stres zwiazany z przebytym poronieniem tez ma na to wplyw, sprobuj sie jakos odstresowac, moze jakies wyjscia z partnerem, urlop albo po prostu winko wieczorem:) a swiad pochwy czesto oznacza infekcje pochwy, mozesz zrobic sobie kuracje globulkami Hydrovag, ktore nawilzaja pochwe i chronia ja przed infekcjami, wiec w sam raz dla Ciebie!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...