Skocz do zawartości
Forum

Pozytywny test ciążowy a plamienie


Gość Karolina Chce byc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karolina Chce byc

witam okres mialam jakos w polowie grudnia wczoraj zrobilam test i wyszedl mi pozytywny. dzis rano dostalam okres po czym ponownie wykonalam test i rowniez wyszedl pozytywny. co moge o tym sadzic?? prosze o szybka odpowiedz dziekuje

Odnośnik do komentarza

Możliwe, że to wcale nie okres tylko plamienie, które może się utrzymywać i przypominać okres nawet do kilku miesięcy od zapłodnienia. Powinnaś udać się do lekarza, skoro test są pozytywne, wiadomo... kontrola, witaminki i te sprawy :) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Ostatni okres miałam 30.06 -03.07 i był to okres spóźniony o jakieś 12 dni i był on tez inny ponieważ już 2 dnia okresu wyglądał jakby się kończył a później znowu krew ale mniej i później jakieś 4 dni małego plamienia. Teraz jest 14.07 i mam twarde piersi, obrzmiałe a na dodatek zaczęły być na nich widoczne żyłki i rozstępy. Czy powinnam się martwić? Zrobić test ciążowy? Czy jest szansa że jestem w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Witam. Zrobilam test ciążowy wczoraj po 5 min była 1 kreska dziś patrzę a tam 2 kreski w tym jedna blada i cienka .. Co o tym myśleć . dodam ze współżyje z chłopakiem ostatnio kilka razy bez prezerwatywy a jestem 8 dni po miesiączce ?? Pomocy

Odnośnik do komentarza

Witam, mam następujący problem. Miesiączki są nieregularne ale zazwyczaj około 33-37 dni . Ostatnią miałam 3 sierpnia,od 17.08 robione testy owulacyjne, pozytywny wyszedł 21.08.Był pełny stosunek. Okres do tej pory się nie pojawił.Od jakichś 2-3 tygodni mam pobolewania w podbrzuszu(falowe) i bardzo dużo śluzu. Temp w pochwie z samego rana 36,9-37,1. Test sikany wczoraj wyszedł pozytywny a beta parę godzin później ujemna. Czy jest możliwość że to błąd laboratorium albo bardzo wczesna ciąża?

Odnośnik do komentarza

Witam mam problem niewiem co robić tydzień po spodziewanej miesiączce wykonałam dwa testy ciążowe oby dwa wyszły pozytywnie chodź jedna kreska była jaśniejsza. Bardzo się ucieszyłam do dzisiaj ;( a więc dziś jest Tydzień od wykonanego testu dostałam jasno czerwonych plamien z czasem krwi jest coraz więcej i czuje się tak jakbym miało miesiączkę. Boje się ze to coś poważnego proszę pomóżcie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...