Skocz do zawartości
Forum

Dziwne objawy przed pójściem do szkoły


Gość niemającapojęcia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość niemającapojęcia

Dzień dobry. Mam 15 lat i jestem normalną nastolatką. Nie chcę zbytnio się rozpisywać więc od razu piszę o co chodzi. Od jakiegoś czasu wstając rano do szkoły, czuję, że mi niedobrze. Otwieram oczy i od razu jest mi niedobrze. Tylko kilka razy zdarzyło mi się zwymiotować i wtedy wylądowałam w szpitalu bo później już wymiotowałam wszystkim co zjadlam/wypiłam. Badania byly okej. W ciągu dnia teraz już jest wszystko w jak najlepszym porządku. Wieczorem, dzień przed pójściem do szkoły, np. tak jak teraz, niedziela, wieczór, ja już czuję się niedobrze i boli mnie brzuch jak na biegunkę, ale nie jest to tak złe jak to co się dzieje rano. Jak już pisałam, budzę się i mi już niedobrze, zdarzają się odruchy wymiote i także bóle na dole brzucha. Myślę więc, że to wina mojej psychiki. Nie denerwuję się raczej niczym w szkole, kontakty z rówieśnikami mam normalne, z nikim się nie kłócę, a w nauce nie wymagam od siebie oszałamiających wyników... Nie wiem czego są to objawy, jakaś nerwica? Do kogo się z tym zgłosić? Mieszkam w małym mieście, nie ma żadnego psychologa, tylko szkolny.. Czy ktoś miał/ma coś podobnego ?

Odnośnik do komentarza

Witaj!

Przez Internet nie da się postawić diagnozy. Możliwe, że masz jakieś problemy gastryczne i należy to sprawdzić u lekarza. Jeśli jednak badania wyjdą w porządku, wówczas należałoby skonsultować się z psychologiem, chociażby z psychologiem szkolnym. Znamienne jest to, że objawy pojawiają się tuż przed wyjściem do szkoły, rano - to może sugerować rozwój fobii szkolnej, ale należy to sprawdzić, bo to tylko hipoteza. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...