Skocz do zawartości
Forum

Nerwica lękowa, marihuanna


Gość Pytanix

Rekomendowane odpowiedzi

Cześc wszystkim!
Otoż mam do was pytanie otóż po długim okresie palenia marihuanny popadłem w nerwice lękową, powiedzmy, że już ataków nie mam nic mi nie jest, czuje się okej od dłuższego czasu czasami tylko wyszukuje w sobie najmniejszych szczegółow własnie na temat tej nerwicy u Siebie i non stop o tym myślę.

Pytanie brzmi czy jest szansa, że kiedyś jeszcze będę mógł palić marihuannę czystą prosto z krzaka swojego 0 chemii.
Dośc nietypowe pytanie ale na prawdę to były cudowne chwile spędzonę właśnei z tą roślinką.

Odnośnik do komentarza

mgr Kamila Krocz
Pytanix, jeżeli marihuana indukowała u Ciebie stany lękowe, to podejrzewam, że ponowne zapalenie "trawki" może skutkować podobnymi nieprzyjemnymi dolegliwościami, dlatego też odradzam palenie marihuany - nawet z własnoręcznie pielęgnowanego krzaczka.

Powiedzmy sobie szczerze, paliłem długi okres i po zapaleniu dopalacza, kilka razy tak mi się stało w sensie popadłem w moją kochankę, nerwicę :)
Ten nerwicy nie mam potwierdzonej przez jakiegoś psychologa i tak dalej. To są moje podejrzenia ponieważ jedyne co zrobiłem w tym kierunku to dzwoniłem do Pani psycholog która powiedziała, że moje objawy są właśnie typowe dla nerwicy ale nie chciałem iść na terapie bo wiedziałem, że sam sobie pomogę. Tak więc nie wiem :))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...