Skocz do zawartości
Forum

nie regularne miesiaczki a nie plodnosc


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 24 lata do tej pory miesiaczkuje nie regularnie, moje miesiaczki trwaja 34 dni, 37, 38 lub 40 dni, spoznienia miesiaczki sa do 2 lub 3 tygodni, czytalam ze takie okresy sa bez owulacyjne,dodam ze co kilka miesiecy, co 3 , co 6 miesicy w ostatnim roku mialam 3 dniowe plamienia bez miesiaczki co bylo powodem takich plamien? Mam nerwice sercowo naczyniowa, nerwice lekowa, spleczna, depresje i fobie, dawno juz bylam u ginekologa w tym czasie wyszlo ze mialam podwyszone prolaktyne, mam problemy z krazeniem(mam duze dolegliwosci, obolalosc nog, szybko sie mecze) niski poziom plytek krwi, tarczyca przy usg wyszla mala, pani doktor powiedziala ze to chyba jej taka uroda, ale musze badac bo moze byc nie doczynnosc, nie sprawdzalam jej od 5 lat. Z moim partnerem uprawiamy seks od 3 lat bez zabezpiecznia, tylko stosunek przerywany, ( inna kobieta na moim miejscu po miesiacy zaszla by w ciaze), troche sie martwie ze moge miec problemy z zajsciem lub moge byc nie plodna. Czy mam sie czym martwic? Czy to wszystko jest normalne? Prosze o porade, dziekuje

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...