Skocz do zawartości
Forum

Rozstanie


Gość zatracona--188

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zatracona--188

Witaam, wszystkich mam problem 1,5 roku temu rozstałam się z chłopakiem jednakże przez ten cały czas mamy kontakt, widujemy się na imprezach. Przez ten czas po rozstaniu miałam chłopaka, ale okazało się, że to nie to a ja wciąż czuję coś do byłego i to z dwojoną siłą. Na domiar złego za każdym razem kiedy się widzimy na imprezach on mnie pragnie widzę to, wysyła do mnie smsy, patrzy się na mnie tym przenikliwym wzrokiem, sprawdza stale z kim chodzę, siedzę itp. uśmiecha się, w końcu podchodzi pyta co u mnie zaczynamy tańczyć, całować się, wychodzimy z clubu jednak nigdy do niczego nie dochodzi bo mu nie pozwalam, wiem że on mnie pożąda, chce mnie zaliczyć i próbuje za każdym razem kiedy mnie widzi zresztą ja nie ławka na przystanku na której każdy może siadać ;< Co mam robić w takiej sytuacji, jak się zachowywać gdy go widzę ja go kocham on chcę tylko sexu ( nigdy mu nie pozwoliłam na to nawet w związku) on nie chcę mieć dziewczyny i rzeczywiście on naszego rozstania nikogo nie miał. Mam udawać, że go nie znam ??

Odnośnik do komentarza

ja go kocham on chce tylko sexu
zatracona--188, co mogę Ci doradzić? Niewiele. Sama wiesz, jak wygląda sytuacja, na co możesz liczyć ze strony byłego chłopaka. Nie zdobył Cię nawet w związku, więc pewnie nadal liczy, że mu się uda. U Ciebie natomiast nadal nie wygasły uczucia do niego. Jeżeli nie chcesz być skrzywdzona i wykorzystana, unikałabym sytuacji, w których istnieje duże prawdopodobieństwo, że się spotkacie. Nie prowokowałabym sytuacji, w których się przytulacie, obejmujecie, całujecie - dla Twojego eks chłopaka to tylko zachęta do dalszych "zabaw". Decyzja jednak należy wyłącznie do Ciebie. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...