Skocz do zawartości
Forum

pomoc


Gość bartek123321

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bartek123321

Witam, palilem marihuane przez 3 lata przez to doprowadzilem sie do derealizacji i depersonalizacji ktore trwały około roku, teraz mam (coraz mniejsze problemy z pamiecia i koncentracja). nie pale od 8 miesiecy. Chciałbym zadać jedno pytanie. Niektóre sytuacje mnie dziwinie stresują tzn. np. oglądam film na youtubie o morderstwach widze np. krew to tak jakby mozg mi dretwiał no takie jakieś dziwne otepienie, brak mysli lub ich skrajne ograniczenie(co prawda nie wiem czy to dobry przykład bo zawsze bałem się krwi i noży. Ale są też takie inne sytuacje np. no nie powiem dlaczego ale miałem podjac akt seksualny z obca mi osoba ale tylko zarejest. sie na portalu do niczego nie doszło a znowu paraliz i dopoki tego konta nie usunąłem cały czas dezorganizacja myśli itd. albo inny przykład często np nie pije herbaty bo uważam że nie jest zdrowa dla zdrowia (bo zawiera teine-odp. kofeiny) a kofeina nie jest polecana np na derealizacje tak wyczytałem, i jak ją wypije to wydaje mi się że jest trochę inaczej.

Odnośnik do komentarza

Bartek, paliłeś marihuanę dość długo i mimo iż masz za sobą dość długi okres abstynencji (niepalenia), to jednak skutki nałogu mogą być widoczne dość długo, np. w postaci derealizacji, depersonalizacji czy dziwnych lęków. Jeżeli Cię to niepokoi i czujesz znaczny dyskomfort, możesz skonsultować się z psychologiem - najlepiej w ośrodku leczenia uzależnień. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...