Skocz do zawartości
Forum

Nie wiem, czy był to seks analny, czy dopochwowy


Gość Ana1917

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Przez kilka miesięcy uprawiałam seks z chłopakiem i przez ten cały czas byłam pewna, że uprawiamy seks analny. Jednak, kiedy przez pewne przyczyny zdrowotne (u mnie), poprosiłam, żebyśmy przestali na jakiś czas uprawiać seksu analnego, chłopak bardzo się zdziwił. Przez ten cały czas on był pewien, że uprawiamy seksu dopochwowego.

Przedtem nigdy nie uprawiałam seksu i bałam się stosunku dopochwowego przez to, że bałam się odczuwać silną ból i krwawienie. A po stosunku nigdy nie było ani bólu ani krwawienia.

Czy może być tak, żeby chłopak nie czuł, gdzie odbywa się stosunek (w pochwie, czy analnie)? Czy może być też tak, żebym ja nie czuła?

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza

No właśnie nie było bólu. Mógł spokojnie wchodzić. No pierwszy raz trochę trudniej było, bo byłam bardzo natężona. Ale potem już nie. Więc nie wiem, może ja sobie tak namówiłam, że jest to seks analny, bo nie czułam bólu. A ponieważ nie byłam doświadczona, nie czułam różnicy.

Odnośnik do komentarza

wybacz, ale trudno nie uznać Twojego posta za żart/prowokację
przecież będąc w toalecie odczuwasz oddawanie moczu i tak samo "załatwianie" tej "cięższej" potrzeby - seks analny jest podobny i jak wspominali poprzednicy - praktycznie niemożliwy "na sucho" bez lubrykantów, więc z całą pewnością czułabyś gdyby chłopak wkładał w "pupę", a raczej poczuła gdyby spróbował to zrobić ...

Odnośnik do komentarza

Zastanawiają mnie tylko 2 rzeczy.

1. Nie było ani bólu, ani krwawienia. Oprócz tego bardzo rzadko odczuwałam jakąkolwiek przyjemność. Wszystko w zasadzie było za szybko dla mnie, mimo jego staraniom.

2. Jego zdziwienie, kiedy powiedziałam, żebyśmy przestali uprawiać seksu analnego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...