Skocz do zawartości
Forum

Różne wyniki testów ciążowych


Gość klaudia04

Rekomendowane odpowiedzi

Gość klaudia04

witam ostatni okres miałam 19.12.2010 i do dnia dzisiejszego nie mam 21.01.2011 zrobiłam test ciążowy wyszedł negatywnie lecz nadal nie miałam okresu zrobilam drugi test 27.01.2011 i wyszedł również negatywnie ale powtórzyłam go 06.02.2011 i wyszedł pozytywnie czy jestem w ciąży i jak długo może ona już trwać martwię się gdyż byłam na kilku imprezach i spożywałam alkohol i teraz się martwię

Odnośnik do komentarza

Nie można określić co do dnia ile trwa Twoja ciąża, bo trzeba by znać dzień zapłodnienia. Możesz to określić mniej więcej jedynie Ty, skoro wiesz kiedy uprawiałaś seks i jak długo nie masz miesiączki. Zrób test ciążowy. Czasu nie cofniesz, ale dopóki nie będziesz miała pewności nie spożywaj alkoholu i unikaj dymu papierosowego oraz innych potencjalnie groźnych rzeczy. Tak czy inaczej wyjdzie Ci to na dobre.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie. Wczoraj wykonałam test ciążowy, wynik był pozytywny. Zdecydowałam się powtórzyć test dziś rano z porannego moczu, wynik był negatywny. Jestem pewna, że oba testy wykonałam prawidłowo, według załączonej instrukcji. I teraz nie wiem co o tym myśleć, proszę o jakąś wskazówkę.

Odnośnik do komentarza

Powtórzyłam test, znów wyszedł negatywny. Odczekałam dwa dni i wykonałam kolejny w niedziele, tym razem pojawiła się bardzo jasna, ledwo widoczna druga linia. Poszłam więc dzisiaj na hcg, wynik niestety negatywny :( Może jest jeszcze za wcześnie? Sama już nie wiem, chyba odczekam jeszcze do spodziewanego terminu miesiączki. Jeśli będzie się spóźniać, zrobię kolejny test. Po tym jak za pierwszym razem zobaczyłam dwie kreski, ciężko mi jakoś uwierzyć że jest inaczej...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...