Skocz do zawartości
Forum

jak przytyć karmiąc piersią alergika?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jestem mamą półrocznego chłopca.Przed ciążą ważyłam 52kg przy wzroście 158cm.W ciąży przytyłam sporo.Po porodzie we wrześniu ważyłam 64kg.W grudniu ważylam 55kg i to byla dla mnie waga idealna,niestety na dzien dzisiejszy waże 49:( Zawsze byłam szczupla,moglam jesc dzien i noc pizze czy slodycze a i tak nie tyłam.Ale dzięki temu że zaczełam biegać,chodzic na silownie i fitness to nabrałam ciała w udach czy pośladkach.Teraz moja waga sprzed ciąży to marzenie.Synek ma alergie na wiekszosc produktow w tym:wszelki nabiał,mięso (oprocz indyka i krolika) czekoladę, banana, gruszke,cytrusy, seler, marchew, szpinak, pomidora, pszenice, drożdze,soje, ryby i ostatnio źle zareagował na kiełki rzodkiewki i arbuza:( jak widzicie nie moge prawie nic jesc. Jadam ryz i kasze z warzywami i indykiem. Robie sobie ciastka z wiorkow kokosowych i platkow owsianych ale tak to raczej nie przytyje:( Macie jakiś pomysł? Problem w tym że ja się bardzo źle czuje w swoim ciele,nie chce nawet wychodzić do ludzi. Tym bardziej ze kazdy zwraca mi uwagę jak źle wyglądam. Wiele bym dała żeby przytyć chociaż 3kg...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...