Skocz do zawartości
Forum

Ciąza?


Gość MatiPL1994r

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MatiPL1994r

Witam

Jeżeli zły dział to przepraszam, ale sytuacja wygląda tak ja i moja dziewczyna mamy po 20 lat i współrzyliśmy w tamtą sobotę 21 marca no i niestety ale pech chciał i pękła prezerwatywa akurat byly dni płodnę bo okres dostała 8 marca, a więc udaliśmy się do ginekologa w poniedziałek mineło jakieś 36h albo nieco więcej od podania tabletki PO (lekarz przedtym jednak zrobił jakieś badanie które nic rzekomo nie wykazało), ale idąc dalej w piątek 27 marca skarzyła się na mdłości, nudności, osłabienie, ból pleców, nerek (bodajże), i samego żołądka więc postanowiłem, że kupie test ciążowy wykonała go 28 marca a więc 6 dni po podaniu tabletki i 8 dni po niebezpiecznym stosunku nic nie wyszło. Jednak zastanawiają mnie te objawy i czy nie powtórzyć testu za tydzień. Jakie jest Państwa zdanie na ten temat, zapomniałem jeszcze dodać ze ma uczucie jakby "jelita jej skręcało" i ma biegunkę (nie mocną ale jednak).

Zapomniałem dodac, ze lekarz niby coś tam w środku sprawdzał, ale tak na chłopski rozum to raczej po 3-4 dniach od współzycia nie da się "fizycznie" sprawdzić czy ta osoba jednak jest.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...