Skocz do zawartości
Forum

Problem z miesiączką


Gość zymkowa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 17 lat i od 5 lat miesiączkuję. Odkąd pamiętam moje miesiączki były bardzo obfite i bolesne, z czasem zaczęło się to jeszcze bardziej nasilać do tego stopnia, że co około 30-60 minut muszę odwiedzać toaletę, a ból przez cały okres miesiączki (około 7 dni) jest nie do wytrzymania, żadne środki przeciwbólowe czy rozkurczowe nie pomagają. Nie miesiączkuję regularnie, znc jest to na takiej zasadzie, że czasami przyjdzie w terminie, a czasami kilka/kilkanaście dni później. Dodam również, że jakiś czas temu (około 2 lat) występowała co dwa tygodnie, a później ustała na kilka miesięcy. Sytuacja, która zaczęła mnie niepokoić wygląda następująco pod koniec lutego zamiast miesiączki dostałam bardzo silnych bólów podbrzusza, które promieniowały do pleców i pachwin, trwało to jakieś 10 dni w trakcie których nie potrafiłam normalnie funkcjonować, ból lekko się zmniejszył i zaczął mi się okres, który był jeszcze bardziej obfity wizyty w toalecie przez pierwsze 5 dni odbywały się co 15 minut. 23 marca zaczęłam mieć upławy, na początku myślałam że to nic takiego, ale zaczęła pojawiać się krew. W końcu pomyślałam, że to miesiączka, bo śluz zniknął, ale krew pojawiała się i znikała. W tym momencie jest jej niezwykle mało. Czy to może być coś poważnego? Jak sobie z tym radzić? Na wizytę do ginekologa mogę pójść dopiero pod koniec kwietnia, a pewnie i tak będę zwlekać bo bardzo mnie to stresuje, chyba że może to być coś groźnego?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...