Skocz do zawartości
Forum

Zle rozwijajacy sie zarodek. pomocy


Gość zalamana26

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zalamana26

Miesiaczke ostatnia mialam 14 stycznia . Cykle mam co 28-29dni
4 marca zaczelam troche plamic i trafilam do szpitala. Bralan na podtrzymanie Duphaston . Lekarze stwierdzili ze ciaza nie rozwija sie prawidlowo.. jednak wolalam posluchac opini innego lekarza i poszlam prywatnie na wizyte .

Z miesiaczki byl to 8tydzien 5ty dzien a z usg 6tydz 5 dni
Oto wynik badania:
W jamie macicy widoczny pojedynczy pecherzyk ciazowy o prawidlowych zarysach CRL 3,5mm co odpowiada ciazy 6tydz5 dni czynnosc sercowa widoczna okolo 100 uderzen na minute, pecherzyk zoltkowy o sr 4mm.. GS 1,94cm

Po usg mialam za tydzien znow przyjsc serduszka juz nie bylo widac i crl nadal mialo 3,5mm a byl to z miesiaczki 9tydz 6dzien, GS mialo 2,06cm lekarz kazal mi odstawic duphaston i czekac na miesiaczke lub wywolac poronienie jesli miesiaczka nie przyjdzie. Mija 4 dzien jak nie biore leku a miesiaczki nadal nie ma a ja czuje objawy ciazowe takie jak mialam : pirsi bolesne sutki lekko opuchniete powiekszone i ciemne na piersiach mam duze zyłki, obfita wydzielina zpochwy. w macicy czuje dziwne skurcze jka by cos mi sie powikszalo. Czy ja moge miec jeszce jaks nadzije ze bedzie dobrze?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...