Skocz do zawartości
Forum

Czy to ciąża?


Gość lavender

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lavender

Witam,
Dnia 24 marca (we wtorek) uprawiałam seks z moim chłopakiem. Przed uprawianiem seksu sprawiłam mu przyjemność seksem oralnym. Wytrysk nastąpił w mojej buzi. Następnie całowałam się z nim. Potem mój chłopak sprawiał mi przyjemność palcami (wkładając je do pochwy). Przed tym nawilżył je swoją śliną. Następnie założył prezerwatywe i uprawialiśmy seks (nie mył prącia po seksie oralnym). Chłopak nie miał wytrysku w prezerwtywie. Następiło to wszystko w czasie około 40 minut. Dodatkowo dopowiem, że biorę tabletki Diane-35, których skutkiem ubocznym jest antykoncepcja, lecz w zeszły piątek (20-go marca) zapomniałam wziąć tabletkę. Wziełam tą piątkową na drugi dzień, razem z sobotnią. Czytałam w ulotce, że przez tydzień od pominięcia tabletki szanse na ciąże są większe. Czy jest szansa, że zapłodnił mnie poprzez plemniki, które mogłam mu przekazać śliną, po tym jak nastąpił wytrysk w mojej buzi (sprawiał mi przyjemność palcem w ślinie). Czy na prezerwtywe mogły przenieść się w jakiś sposób plemniki? Czy jest możliwość zajścia w ciąże, mimo że wziełam 5 tabletek od soboty (łącznie z tą piątkową)? Proszę o pomoc.

PS. Od wczoraj (26-go marca) mam stan podgorączkowy i brak innych dolegliwości prócz lekko obolałego żołądka i wzdęć.

Odnośnik do komentarza
Gość Buraczek

Możliwość zajścia w ciążę jest bliskie zeru. Bo jeśli połknełaś nasienie to już go tam nie było a jeśli coś pozostało to plemniki zostały zniwelowane przez enzymy w ślinę. Poza tym jeśli partner miałby coś na ręku to pod wpływem zmiany temperatury plemniki giną. Więc spokojnie ale należy unikać takich zabaw.

Odnośnik do komentarza
Gość Magdalenamm

Witam mam dwa bardzo wazne pytania dla mnie: 1- czy jesli dzis wieczorem wypilam dwa piwa i pujde sie załatwic normalnie do ubikacji a jutro z samego rano jak wstane zrobie test ciazowy to czy alkohol wpynie jakos na wynik testu? czy test moze sie pomylic przez dwa piwa (które zostaly wypite w nocy a test byl z rana robiony) ??? i pytanie 2 : po koniec marca pekla mi prezewatywa w trkcie stosunku, a jest moje jedyne zabezpieczenie, ale wypadaly mi dni nieplodne...(pigulek nie biore) , okres mam troszke nierugularny.tzn czasem ma pare dni pozniej a czasem pare dnie wczesniej, ale po 8 godzinach od tej "wpadki" zazylam pigulki ""72 godziny po" , w opakowaniu byly 2 pigulki , to byly postinor duo ,i po paru dniach dostalam okres , bylo to dokladnie na poczatku kolejnego miesiaca czyli tak jakby wypadl mi moj "normalny okres" ,teraz obserwuje swoj organizm i ani mi sie nie kreci w glowe apetytu nadmiernego nie mam , jest polowa miesiaca i sluz mam tez taki raczej sam jak zawsze... bialy przezroczysty troche klejacy sie ... w zasadzie zawsze taki mialam w dni "plodne" czy jest wiec wogole mozliwosc ze zaszlam w ciaze? czy tez krawienie moze sie pojawic nawet po tych tabletkach ? dodam ze reakcje na tabletk mialam "dobra" na ulotce pisalo ze moga byc wymioty i zee moze organizm nie przyjac albo oslabienie, a ja mi sie dbrz eprzyjely obydwie tableki jedna wziela 8 godzin po wpadce a drugą 12 godzin po.. zgodnie z instrukcja ? czy wiec nie tabletki zadzialy czy tez jest mzoliwosc ciazy nawet w atkim przypadku?bardzo prosze o odpowiedz. Z góry dziekuje .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...