Skocz do zawartości
Forum

czy to możliwe, że jestem w ciąży?


Gość Ayu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

16.03 powinnam dostać @. Mój cykl trwa około 28-29 dni na dzień dzisiejszy mam 7 spóźnienia @. 01.03 i 07.07 współżyłam z chłopakiem bez zabezpieczenia i skończył we mnie (w ten dzień czyli 01.03 według mojego kalendarzyka przypadał mi dzień płodny a następnego dnia miła nastąpić owulacja) od tamtego czasu mam cały czas podwyższoną temperaturę ciała ponad 37 C czyli stan podgorączkowy, pobolewają mnie również plecy i piersi zrobiły się takie jakby bardziej wrażliwe, od czasu do czasu pobolewa mnie również podbrzusze tak jak zazwyczaj było to przed @ tylko, że wtedy trwało to krócej no i @ jak nie ma tak nie ma. Co do mojego samopoczucia to chodzę też cały czas ospała i zarazem rozdrażniona, czy te objawy mogą sugerować, że jestem w ciąży? Proszę o pilną odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Jeśli do tej pory cykle były regularne, powinna Pani dostać miesiączkę 16.03 a współżyła Pani 01.03. czyli praktycznie w połowie cyklu, to jest wielce prawdopodobne, że zaszła Pani w ciążę. Proponuję wykonać test ciążowy lub badanie krwi na BHcg. W razie pozytywnych wyników udać się do ginekologa za tydzień. Proszę spożywać kwas foliowy - profilaktyka wad cewy nerwowej na wypadek prawdopodobnej ciąży.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...