Skocz do zawartości
Forum

ciąża dwa dni przed owulacją


Gość kiciakicia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kiciakicia

Witam mam takie pytanie ponieważ dwa dni przed owulacją pieściliśmy sie z chłopakiem,wytrysku nie ani spermy miał ale włożył mi dosłiwnie na 1 cm a nawet i to nie penisa z małymi ilościami preejakulatu.Dwa dni po tym zaczely mnie piersi boleć ale mozliwe ze to na okres bo ostatnio też od razu po owualcji mnie strasznie bolały,ale też po tym co aię stalo zaczął mnie boleć żołądek i jest mi momentami nie dobrze.Czy to moze byc ciaza?Dziś bolało nnie podbrzusze jak na okres ale on dopiero za 5 dni powinien byc,i mam tak jakby sluz biały na majtkach.Czesto boli mnie zolądek,Czy to mogą być objawy 10 dni po owym zajściu?

Odnośnik do komentarza

To niekoniecznie ciąża, ponadto objawy ciąży występują znacznie później, to raz. A dwa, jeśli jesteśmy w takiej sytuacji jak Ty, nasz mózg sam sobie tworzy objawy, znam to z autopsji. Zaczynamy nagle u siebie zauważać wszelkie objawy ciąży, nawet jeśli od seksu bez zabezpieczenia minęło kilka dni, a nie tygodni, po których można ową ciążę stwierdzić. Jeśli nie daje Ci to spokoju, to uzbrój się w cierpliwość i w dniu spodziewanej miesiączki zrób test, niemniej jednak sądzę, że nie masz co panikować :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...