Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu i testy pozytywne


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki problem gdyż z mężem staramy się o dziecko i okres miałam 6 lutego cykle mam nieregularne ponieważ leczę się na niedoczynność tarczycy. Stosunek odbył się 20.02 i 21.02 w dniach płodnych sprawdzonych po śluzie.
6.03 byłam u endokrynologa, który stwierdził po usg tarczycy ze jest wszystko dobrze i powiedział ze odstawimy lek euthyrox i przepisał jodid . W 2007 roku miałam wykrytą niewielką torbiel na prawym jajniku z która nic nie było robione. Teraz 9.03 byłam na usg jajników i napisze dokładnie jak zostało opisane badanie:
Macica w tyłozięciu, o gładkich zarysach, bez zmian strukturalnych, długości 71mm, trzon grubości 36mm.
Endometrium grubości 5mm o zachowanej ciągłości.
Jajnik pracy wielkości 27 x 19 mm, z pojedynczymi pęcherzykami do 6 mm, bez zmian ogniskowych.
Jajnik lewy wielkości 26 x 20 mm z pojedynczymi pęcherzykami do 4 mm, bez zmian ogniskowych.
Wolnego płynu w obrębie miednicy małej w badaniu usg nie uwidoczniono.
A wiec zastanawiam się gdyż 7.03 powinnam dostać okres a nie mam do dziś. Robiłam test ciążowy 10.03 - pozytywny druga kreska bardzo blada.
Drugi i trzeci test 12.03 - oba pozytywne drugie kreski już bardziej widoczne.
13.03 wizyta u ginekologa który stwierdził ze ciąży nie widzi i mam się zgłosić 27.03 i ze mi powie na 100 %. Powiedział ze jak 9.03 miałam usg to endometrium mam za małe na ciąże no chyba ze to bardzo wczesna ciąża tak powiedział. Dziś zrobiłam test i także wyszedł pozytywny z tym że druga kresa bardzo wyraźna. Nigdy nie miałam takiej sytuacji żeby nie mieć okresu i testy wychodziły pozytywne. A i dodam że ból piersi utrzymuje się od przed terminu okresu az do teraz. Czy mogę mieć choć cień nadziei że się udało? :)

Odnośnik do komentarza
Gość natalala85

Podlacze tutaj. Okres mialam 7.02 cykle zazwyczaj okolo 32 dni. Z mezem kochalismy sie 1.03, zrobilam test 12tego wyszedl negatywny w miedzy czasie 10.03 tez byl stosunek.
16.03 powtorzylam test pozytywny. Kiedy doszlo do zaplodnienia?

Odnośnik do komentarza
Gość natalala85

Dziekuje:) te kalkulatory to czasem dziwne. 16.03 zrobilam betehcg wtszla 269,1 w piatek ponownie i wyszla 547,1 takze po tych wynikach mozna raczej wykluczyc zaplodnienie po 10.03?? Tzn tak mi sie wydaje. W srode na usg :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...