Skocz do zawartości
Forum

petting, a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 9 lutego w przedostatnim dniu okresu uprawiałam petting. nie miałam kontaktu ze spermą, jedynie miałam na ręce preejakulat, ale nie wprowadzilam palców do pochwy, jedynie dotykałam warg. dodam, że okres mam bardzo nie regularny, w styczniu nie wystąpił wcale. ponad tydzień temu wystąpiło brązowe krwawienie. od ok 2 tygodni odczuwam ból prawego jajnika. Czy jest ryzyko ciąży ? dlaczego mój okres się spóźnia ?

Odnośnik do komentarza

Ja mam podobny dylemat, bo na palcach mojego chłopaka znalazł się preejakulat (zmieszany ze śliną), ale palce zostały wprowadzone do pochwy. Teraz też mam odczucie kłucia w lewym jajniku, ale okres mi się jeszcze nie spóźnienia, ponieważ sytuacja ta nastąpiła dzień po jego zakończeniu.

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko w porządku Karolina. Ja tydzień temu dostałam długo wyczekiwany okres i moje obawy minęły (dopiero). Tak sobie właśnie pomyślałam, że Twój ból jajnika mógł mieć inne podłoże - niekoniecznie to mogło oznaczać ciążę. Ale Ty zapewne też w niej nie jesteś. Daj znać jeśli możesz czy wszystko się wyjaśniło. Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...