Skocz do zawartości
Forum

Kiedy powinnam wykonać test, aby mieć pewność ciąży?


Gość aniula198929

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aniula198929

mam problem. rozpoczęłam współżycie z partnerem oczywiście prezerwatywie....ale nie dłuższą chwilkę po zdjęciu prezerwatywy wraz z nasieniem doszło do kolejnego aktu współżycia, lecz po nie dłuższej chwili założył prezerwatywę. w sumie nie doszło do wytrysku bez prezerwatywy tylko z. zatem ja mam miesiączki nieregularne a 0statnia była 3 stycznia a współżyliśmy 21 stycznia, w sumie okresy miedzy m-ami wynosi 27 dni, wiec może akurat natrafiliśmy na dni niepłodne...? ale za to od dwóch dni pojawia się dziwna maź o kolorze typowo okresowym,i w sumie teraz wygląda jak okres ale w skąpych ilościach, a okres w sumie powinnam dostać w tych dniach 28-30. nie miałam bólów menstruacyjnych, bo może byłam przeżarta przez tabletki przeciw bólowe ibuprom z powodu bólów zęba i może to dlatego mój okres dziwnie wygląda. piersi tez mnie nie bolały a zazwyczaj mnie bolą. :(:(:( pomocy!! zrobiłam test 28 i niby jest negatywny ale z porady innego ginekologa poradził że można wykonać test miedzy 1- a 14 dniem od stosunku? czy to prawda??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...