Skocz do zawartości
Forum

Proszę o pomoc!!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam:) mam problem. Jestem panikarą i wszystkim się przejmuję więc proszę o zrozumienie. Otóż powinnam dostać miesiączkę 27 lutego spóźnia się mi o 5 dni...mam twarde piersi, brak śluzu jak zawsze prze miesiączką, od 4 dni pobolewa mnie nadbrzusze tak jak na okres raz mocniej raz słabiej. Szyjka jest nisko i twarda tez jak na okres. Jednak sie martwie. Współżyłam z partnerem ok 2 tyg temu ale zabiezpieczamy się ( prezerwatywa) i on nigdy nie kończy we mnie zawsze wyciąga duuuzo wczesniej. przed wytryskiem również nie ma żadnego płynu. W razie w robiłam test strumieniowy który wykrywa ciąże juz od 6 dni po zaplodnieniu i wyszedl negatywny jedna kreska /9 nie bylo wogóle nawet bladej drugiej kreski). jednak sie boje...panikara ze mnie i tyle:) Poza ym na początku miesiąca miałam dusznosci bole w klatce piersiowej wyladowalam na SORZE zrobili mi wszystkie badania takze ciąże również wykluczyli ( było to 11 lutego). W dodatku pozniej mialam gastroskopie gdzie denerwowalam sie przed nią troszku i kilka dni potem mój kolega się powiesił może nie denerwowałam się tym zbytnio no ale myślałam dużo..może to ma wpływ na opóżnienie mojej miesiączki. Od kilku miesiecy stopniowo przesuwa się mi ona raz o dzień potem o dwa. Jeszcze w lipcu miałam 23, póżniej 25 i w końcu przed 2 miesiące po rząd 27 teraz już spóżnia się mi 5 dzien i nie wiem martwie się ( ZAZNACZAM ROBIŁAM TEST) !!!! proszę o poradę. na gastroskopi wyszlo ze mam zapalenie blony sluzowej zoladka i przepukline rozworu przelykowego czy to tez moze ma mieć wpływ?? najdłużej spóżniała się mi miesiąćzka we wakacje ale 4 dni tylko...POMOCY

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...