Skocz do zawartości
Forum

Czy mogę być w ciąży?


Gość Beata197597

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Beata197597

Było to około miesiąc temu. Leżałam na chłopaku, w spodniach i jak by to nazwać "bawiliśmy sie". W pewnym momencie jego członek wysunął się z jego spodni i wtrysk nastąpił na jego brzuch, automatycznie nasienie przeszło na moje spodnie i trochę na brzuch. Spodnie i majtki przesiąkły, zaraz je przebrałam a z brzucha starłam papierem toaletowym. Nie przeniósł spermy na palcach, ani nic takiego, bo mnie tam nie dotykał. Martwi mnie to, co miałam na brzuchu i ciuchach (Choć czytałam ze plemniki Nie przechodzą Przez ubranie) Miałam wtedy okres, normalnie, raczej regularnie jak zwykle. Pisze tego posta gdyż według aplikacji (Mój kalendarzyk) powinnam dostać okres 2 dni temu, a tu ani śladu. Objawów też nie, ale nigdy ich nie mam. Nie potrafię powiedzieć czy miałam ta miesiączkę zawsze w punkt według aplikacji ale Wg niej cykl trwa u mnie tak 30-35 dni, dziś wypada 35 dzień. Nie potrafię stwierdzić czy mam objawy jakieś ciąży, te o których czytałam to chyba tylko chodzę częściej do łazienki, ale to też może po części dlatego ze biegam sprawdzić czy ten okres jest albo po prostu panikuje i tak mi się wydaje. Czytałam tez ze stres opóźnia miesiączkę. Od tamtej sytuacji czasami zastanawiałam się nad tym, co mnie dość stresowalo, a ostatnie dni (kilka przed miesiączka do Teraz) to prawdziwy stres. Podobno też nagle rozpoczęcie ćwiczeń może opóźnić. A to by się zgadzało, bo od 9 lutego zaczęłam ćwiczyć po ok 40-50 minut dziennie z przerwą co kilka dni. Z jednej strony ciąża wydaje mi się nierealna, z drugiej się jednak boję, że jednak te plemniki jakoś się tam dostały. Dodam że jestem dziewica, nigdy nie uprawialam seksu.

Odnośnik do komentarza

Zapewniam Ciebie, że plemniki nie tylko nie potrafią chodzić, ale taż latać a nawet pełzać po suchym. Plemniki muszą mieć mocno wilgotne, ciepłe środowisko, aby mogły się przemieszczać. Tylko w płynie i w obrębie niego, przy odpowiednim PH.

Nie możesz być w ciąży na 1000% ,bo plemniki cudownie nie wniknęły w Ciebie. To zdarza się tylko w bajkach o niepokalanym poczęciu a Ty jeśli uprawiasz seks, to bajki powinny dawno przestać Ciebie interesować.

Nawet gdyby rzeczywiście sperma się dostała do pochwy, to i tak przy długich cyklach dzień owulacji się oddala od fazy menstruacji (w tej fazie było zdarzenie), więc nawet wtedy byś nie zaszła. Stres, panikowanie wydłuża jeszcze bardziej cykl a owulacja zawsze następuje na 14 dni przed pierwszym dniem nowego cyklu, więc sobie policz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...