Skocz do zawartości
Forum

Czy moja była mogła zajść w ciążę?


Gość AndrzejKowal

Rekomendowane odpowiedzi

Gość AndrzejKowal

Witam. Chciałbym zacząć od tego, że zdaję sobie sprawę z tego, że szansa na zapłodnienie jest bardzo mała, ale pytam się żeby przestać się denerwować. A więc problem jest taki, że uprawialiśmy petting z moją byłą partnerką w dzień kiedy miała miesiączkę. Stało się tak, że dziewczyna chciała, żebym przestał, dlatego odciągneła mi rękę od siebie i przyjachała nią po penisie, z którego wydzielił się preejakulat (dodam, że to było na samym początku stosunku, a nie pod kobiec i była to malutka kropelka, bo go dużo nie wydzielam). Wytarła preejakulat w miejsce pomiędzy palcami i dłonią, oraz na dłoni (możliwe, że też na samych palcach, ale nie pamiętam dokładnie). Potem zdjąłem jej koszulkę i zacząłem ją dotykać po szyi, potem po piersiach. Trwało to tak z 3/5 minut, a potem ręką po jej pośladkach i włożyłem palce do niej (możliwe też, że wycierałem rękę w poduszkę, ale tego też dokładnie nie pamiętam). Miesiąc później dostała miesiączki wtedy, kiedy powinna, trwała tyle co zwykle, czyli 6 dni i była bardzo obfita, co też jest u niej normalnie. Miesiąc później miesiączka przyszła tydzień wcześniej i była o dzień krótsza, ale także była bardzo obfita. Potem zerwaliśmy i nie będę mógł się dowiedzieć co i jak, dlatego trochę się stresuję i chcę się zapytać, czy ona może być w ciąży.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...