Skocz do zawartości
Forum

plamienia między miesiączkami


Gość pola1234

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pola1234

Witam
Gdzies od 8 lat wystepuja u mnie plamienia miedzy miesiaczkami. Byłam z tym juz u kilku ginekologow i za kazdym razem slyszalam co innego. Raz ze taka moja uroda, kolejny lekarz stwierdzil ze taka juz sie urodzilam, jeszcze inny ze to przez nadzerke, bralam wtedy przez ok 3 lata tabletki anty i nie powiem pomogly w tym czasie plamien nie bylo ale jak odstawilam to po ok 3-4 miesiacach od odstawienia wrocily plamienia. Kolejny lekarz stwierdzil ze mam polip endometrialny i że to od niego te plamienia, mialam robiony zabieg wyłyzeczkowania. po ok 3 miesiacach od zabiegu plamienia znow powrocily. W tamtym tygodniu bylam u kolejnego lekarza ku mojemu zaskoczeniu stwierdzil ze nadzerki nie mam, powiedzial ze mam przerosniete endometrium, dodam tez ze mam macice dwurozną z przodozgieciem, od okolo pół roku mam bardzo bolesne miesiaczki 2 razy stracilam przytomnosc. Jeśli chodzi o moje miesiączki nie są obfite, krwawienie trwa z 3 dni a reszta to plamienie. Moje pierwsze omdlenie było poza domem wiec wezwano do mnie pogotowie i wylądowałam na SORze. W karetce lekarz stwierdził, że mam bradykardię. W szpitalu zrobiono mi jeszcze raz EKG wykazało, że jest wszystko ok, miałam też robioną gazometrię. Po zabiegu usunięcia polipa lekarz kazał mi zrobić kolposkopię (nie zrobiłam jeszcze), będąc teraz u lekarza powiedziałam Mu o tym, lecz Pan doktor stwierdził, że według Niego jest to niepotrzebne. Na ostatniej wizycie Pan doktor zaproponował mi abym pobrała tabletki antykoncepcyjne, że pomogą mi one na te bolesne miesiączki i te endometrium. Ja za bardzo nie chcę ich brać. Jeżeli faktycznie trzeba to będę brała ale jeśli udałoby się uniknąć tych tabletek była bym bardzo zadowolona. Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...