Skocz do zawartości
Forum

Nasz czas dla dziecka...


Gość angela079

Rekomendowane odpowiedzi

Czy poświęcacie swoim dzieciom wystarczającą ilość czasu? czy spędzacie z nimi czas na wspólnej zabawie? Super niania zaleca spędzać z dzieckiem jak najwięcej czasu...choć ja o tym doskonale wiem.. bo matką jestem :D
polecam Wam wspołne wieczory gier.. i nie tylko. Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
własnego dziecka nie posiadam, ale jestem zdecydowanie za tym aby Rodzice ustalili sobie w tygodniu chociaz jeden dzien takiego spędzania wieczoru z dzieckiem. Nie dość że nie watpliwie wpłynie to pozytywnie na zacisnienie się relacji Rodzic - Dziecko to ma niewatpliwy wplyw na Jego rozwoj.


Zresztą jak widać w linku samych gier Hasbro jest masa, jest w czym wybierać :)
Odnośnik do komentarza
Gość kalinas15
Zawsze im więcej czasu razem tym lepiej, ale wiadomo z drugiej strony że wszyscy zabiegani i pracują, ale jak tylko wolna chwila to trzeba :) nie ma wyjścia.
Dorota84 -> a co to za pianka? możesz podrzucić jakąś nazwę? Ja z takich rzeczy to znam tą masę podobną do plasteliny tylko też taka łatwiej formująca się i nie brudzi tak.
Odnośnik do komentarza
ja staram się jak najwięcej bawić się i spędzać czasu z synkiem, w ten sposób przeciez te małe człowieczki się kształtują i nawiązują z nami więź która potem już będzie nie do nadrobienia. Teraz jest mi troche ciężej bo jestem w ciąży, ale i tak dużo czasu spędzam z synkiem na spacerach i "na podłodze" ;) dużo układamy klocków, spiewamy piosenek itp
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...